99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 20:35:28
M4x100 2 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m ch M  [s]
09:45  5000 m ch K  [s]
11:15  200 m M  [el]
11:40  200 m K  [el]
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:10  4x100 m K  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:25  400 m pł K  [F]
18:40  Wzwyż M 
18:45  400 m pł M  [F]
18:50  Młot M 
19:00  800 m M  [el]
19:20  800 m K  [el]
19:55  400 m M  [F]
20:10  400 m K  [F]
REKORDY
36.84 JAMAICA JAM London (GBR) 2012-08-11
RE 37.36 Great Britain GBR Doha (QAT) 2019-10-05
RP 39.16 Klub AZS-AWF Kraków Szczecin 2008-07-05
RP 38.15 POLSKA Monachium (GER) 2022-08-21
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-29 20:35:28
4x100 m M Planowany START: 2023-07-28 17:50 WYSTARTOWANO: 17:59:31 DEKORACJA 18:35
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 4 1 458 SIKORSKI Jakub
KWIATKOWSKI Karol
KOZŁOWSKI Przemysław
BURDA Adam
KS AZS AWF Katowice (SL) 40.16 0.148 SB 40 1
2 5 1 109 LEMPACH Jakub
KRUPA Patryk
CHMIEL Jakub
ŻAK Łukasz
AZS UMCS Lublin (LU) 40.17 0.189 35 2
3 6 1 512 JANKOWSKI Tomasz
KAROLEWSKI Marcin
WYKROTA Patryk
CEGŁA Kacper
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 40.53 0.165 30 3
4 3 1 330 DEMSKI Sebastian
KUREK Maciej
SOCHA Jan
MALANOWSKI Łukasz
KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 43.90 0.180 18 6

1 3 2 523 ŁUCZAK Bartłomiej
ZIMNIAK Nikodem
RAK Piotr
WOJTASIK Aleksander
KS Stal LA Ostrów Wlkp. III (WP) 42.64 0.138 26 4
2 5 2 184 ZIUŁKOWSKI Piotr
CHUDAK Franciszek
SUCHOROWSKI Jan
PRZYŻECKI Dominik
AKL Ursynów Warszawa (MZ) 43.27 0.283 22 5
3 7 2 402 CZECHOSKI Adam
WAŚKIEWICZ Norbert
TYMIŃSKI Piotr
JAROSZEWICZ Ernest
MKS Juvenia Białystok (PD) 43.94 0.253 15 7
4 4 2 335 SOBIECH Jakub
SZTABNIK Mateusz
SKROBIŃSKI Arkadiusz
SOLARZ Anatol
KS Sprinterzy.com Kraków II (MA) 45.59 0.269 13 8
6 2 522 BŁASZCZAK Karol
ZIMNIAK Kacper
STOJANOWSKI Piotr
TUCZYŃSKI Michał
KS Stal LA Ostrów Wlkp. II (WP) DQ 0.142 TR 24.7
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 40.56
1 AZS UMCS Lublin 40.60
2 KS AZS AWF Katowice 40.68
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 AZS-AWF Katowice 39.93
2 OŚ AZS Poznań 40.37
3 KS Podlasie Białystok 41.17
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.031076 s. | Mem: 1.25 megabytes