97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 12:17:32
M200 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
19.19 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-20
RE 19.72 MENNEA Pietro ITA Mexico D.F. 1979-09-12
RP 19.98 URBAŚ Marcin AZS-AWF Kraków Seville 1999-08-25
RP (U23) 20.31 JĘDRUSIŃSKI Marcin OLIMPIA Poznań Monachium 2002-08-09
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona 2012-07-13
RP (U18) 21.06 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Kutno 2016-05-29
Min. ME U23 (U23) 21.20 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 21.35 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 21.20 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 20.24 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-26 12:15:01
200 m M - elim 3 Planowany START: 2021-06-25 12:00 WYSTARTOWANO: 12:12:06
+0.2 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 5 676
WYKROTA Patryk 00-11-13 OŚ AZS Poznań (WP) 21.27 0.165 Q 3
2 6 549
KOZŁOWSKI Przemysław 98-01-22 AZS-AWF Katowice (SL) 21.43 0.150 Q 6
3 3 95
BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 21.47 0.164 q 7
4 4 607
ZIELIŃSKI Bartosz 99-06-30 GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne (WP) 21.66 0.192 5 10
5 7 15
ŁUKOMSKI Adam 01-09-06 KS AZS AWF Wrocław (DS) 81.71 0.190 16
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 KRAWCZUK Łukasz 89 WKS Śląsk Wrocław 21.18
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 21.25
3 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.27
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 20.88
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 21.10
3 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 21.11
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.3074658 s. | Mem: 1.25 megabytes