99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 20:11:35
M100 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-16
RE 9.80 JACOBS Lamont Marcell ITA Tokyo (JPN) 2021-08-01
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
Min. MŚ 10.00 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 10.00 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 preelim 1  preelim 2  preelim 3  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-28 20:11:35
100 m M - elim 3 Planowany START: 2023-07-27 16:48 WYSTARTOWANO: 17:03:46
-1.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 62 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń (KP) 10.58 0.159 Q SB 4
2 8 458 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice (SL) 10.67 0.176 Q 6
3 6 362 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 10.69 0.167 q 7
4 4 524 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 10.79 0.130 3 11
5 7 90 KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin (LU) 10.80 0.163 1 12
6 3 467 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 KS AZS AWF Katowice (SL) 10.93 (928) 0.122 16
7 1 459 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice (SL) 10.96 0.175 17
8 2 392 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok (PD) 11.08 0.180 23
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.20
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 MKL Szczecin 10.34
3 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10.34
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.31
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 10.32
3 SIUDA Mateusz 98 OŚ AZS Poznań 10.39
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0156848 s. | Mem: 1.25 megabytes