96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-30 20:21:45
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
23.12 BARNES Randy USA Westwood 1990-05-20
RE 23.06 TIMMERMANN Ulf GDR Chania 1988-05-22
RP 22.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała Warszawa 2019-07-28
RP 22.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała Władysławowo 2019-08-03
RP (U23) 22.00i BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
 

Data aktualizacji: 2020-08-30 20:21:45
Kula M Planowany START: 2020-08-30 19:05 ZAKOŃCZENIE: 20:00:00 DEKORACJA 20:25
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 12 501 HARATYK Michał 92-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 19.57 20.38 20.64 - r 20.64 40
2 5 489 SZYSZKOWSKI Jakub 91-08-21 AZS-AWF Katowice (SL) x 18.90 19.85 19.15 14.27 20.49 20.49 35
3 9 575 BUKOWIECKI Konrad 97-03-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 18.41 x 19.16 x 19.97 19.40 19.97 30
4 3 292 GUDRO Andrzej 94-04-08 WLKS Nowe Iganie (MZ) 18.78 18.17 19.14 18.37 18.52 x 19.14 26
5 11 111 ŁUKSZO Sebastian 94-07-29 AZS UMCS Lublin (LU) x 18.00 19.09 x 18.32 18.35 19.09 22
6 7 295 PAROL Jan 95-11-11 WLKS Nowe Iganie (MZ) 18.44 x x 17.79 18.24 x 18.44 18
7 6 112 MAZUR Szymon 98-09-02 AZS UMCS Lublin (LU) 18.30 x 18.17 x x 18.27 18.30 15
8 4 566 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 UKS 12 Kalisz (WP) 17.30 17.63 x x x x 17.63 13
9 1 296 WALENDA Michał 97-07-28 WLKS Nowe Iganie (MZ) 16.43 16.80 17.30 17.30 8
10 2 353 GAŁĄZKA Mariusz 88-02-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15.76 16.49 15.71 16.49 5
11 10 137 WARSZAWSKI Kornel 00-01-11 KS Agros Zamość (LU) 15.26 15.79 15.46 15.79 3
8 450 KOWNATKE Rafał 85-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) x x x NM
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 21.83
2 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 21.45
3 SZYSZKOWSKI Jakub 91 AZS-AWF Katowice 20.02
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 21.85
2 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 21.04
3 SZYSZKOWSKI Jakub 91 WKS Śląsk Wrocław 20.18
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.033703088760376 s.