94. PZLA Mistrzostwa Polski
LUBLIN, 20-22 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-21 11:39:04
Mo
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-07-20
DZIEŃ 2
2018-07-21
DZIEŃ 3
2018-07-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
13:50  Trójskok M 
14:45  400 m pł M  [el]
15:05  400 m pł K  [el]
15:40  Oszczep M 
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:20  Trójskok K 
17:20  400 m M  [el]
17:40  400 m K  [el]
18:00  3000 m prz. K  [s]
18:15  100 m M  [el]
18:35  100 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:55  1500 m K  [s]
19:10  1500 m M  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:40  100 m K  [F]
19:55  3000 m prz. M  [s]
REKORDY
98.48 ŻELEZNY Jan CZE Jena 1996-05-25
RE 98.48 ZELEZNY Jan CZE Jena 1996-05-25
RP 88.09 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa Białystok 2017-07-21
Min. ME 80.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 

Data aktualizacji: 2018-07-21 11:39:04
Oszczep M Planowany START: 2018-07-20 15:40 ZAKOŃCZENIE: 16:55:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 188
KRUKOWSKI Marcin 92-06-14 KS Warszawianka W-wa (MZ) 82.87 x x 81.20 78.65 79.36 82.87 40
2 10 334
MRZYGŁÓD Cyprian 98-02-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 73.97 75.79 75.50 80.76 76.29 x 80.76 35
3 18 348
KOŚCIÓW Dawid 90-06-05 LKS Jantar Ustka (PM) 70.14 x 73.95 80.64 x x 80.64 PB 30
4 2 335
OSEWSKI Bartosz 91-03-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 78.33 80.12 70.68 78.53 80.37 75.95 80.37 26
5 17 331
LEBIODA Piotr 92-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 72.71 75.41 72.46 76.36 72.23 x 76.36 22
6 9 346
BONDARENKO Krystian 91-10-22 LKS Fenix Słupsk (PM) 73.06 74.97 74.60 72.72 x 75.49 75.49 SB 18
7 7 131
KWAŚNIEWSKI Mateusz 95-07-16 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 72.47 75.35 x 74.26 x x 75.35 SB 15
8 14 186
GRZESZCZUK Łukasz 90-03-03 KS Warszawianka W-wa (MZ) 74.51 x x x 74.05 x 74.51 13
9 12 164
GIEREK Rafał 96-02-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) 73.90 73.53 x 73.90 8
10 8 456
ĆWIK Wojciech 94-07-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 68.85 73.75 x 73.75 SB 5
11 6 322
CHMIELAK Hubert 89-06-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 71.05 x 71.05 3
12 5 347
SADOWSKI Szymon 99-04-25 LKS Fenix Słupsk (PM) 64.65 x 68.90 68.90 1
13 3 76
MERTKA Wiktor 97-09-07 UKS Cyprianka (KP) x x 68.33 68.33
14 16 449
KOBYŁKA Bartosz 89-02-24 UKS 12 Kalisz (WP) 62.83 65.77 64.67 65.77
15 4 304
TREJGO Oskar 00-05-02 KS Podlasie Białystok (PD) 60.71 x 65.38 65.38
16 13 461
OLESZCZUK Kacper 94-05-15 KS Polonia Pasłęk (WN) 61.10 64.58 x 64.58
17 15 177
SUMIŃSKI Wojciech 94-01-14 AZS-AWF Warszawa (MZ) 64.41 63.81 63.47 64.41
18 1 73
MARACH Kamil 96-02-28 MKL Toruń (KP) 62.22 61.24 x 62.22

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.074335098266602 s.