100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 21:13:25
K400 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
RE 47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
RP 49.28 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Montreal (CAN) 1976-07-29
RP 48.98* KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok Roma (ITA) 2024-06-10
RP (U23) 51.31 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Pekin (CHN) 2015-08-24
RP (U20) 51.56 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Rieti (ITA) 2013-07-19
RP (U20) 51.56 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Rieti (ITA) 2013-07-19
RP (U18) 52.73 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Radom 2020-09-19
RP (U18) 52.26* KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn Bydgoszcz 2024-06-27
Min. IO 50.95 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-28 21:11:57
400 m K Planowany START: 2024-06-27 17:45 WYSTARTOWANO: 17:45:36
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 7 2 45 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 51.88 0.266 Q PB 1
1 6 1 400 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS Podlasie Białystok (PD) 51.97 0.278 Q 2
1 5 3 519 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 KS AZS AWF Katowice (SL) 52.23 0.328 Q 3
2 3 3 633 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 52.26 0.212 Q PB RP U18 4
2 5 1 119 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin (LU) 52.30 0.294 Q PB 5
3 8 3 236 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 52.40 0.361 q PB 6
2 5 2 483 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot (PM) 52.48 0.238 Q 7
3 8 1 31 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz (KP) 52.56 0.271 q 8
3 6 2 15 PAŁYS Anna 95-03-02 KS AZS AWF Wrocław (DS) 52.65 0.281 PB 8 9
4 6 3 32 GACKA Kinga 01-10-25 BKS Bydgoszcz (KP) 52.70 0.236 5 10
4 4 2 213 BARTNOWSKA Weronika 00-05-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 53.11 0.281 3 11
4 7 1 478 DURAJ Dominika 05-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 53.35 0.322 PB 1 12
5 3 1 331 GAWORSKA Aleksandra 95-11-07 KS AZS AWF Kraków (MA) 53.71 0.240 13
6 2 1 500 GUZOWSKA Martyna 03-01-13 KS AZS AWF Katowice (SL) 54.00 0.272 PB 14
5 2 3 93 DROZD Wiktoria 01-09-20 AZS UMCS Lublin (LU) 54.08 0.233 15
7 1 1 212 BAĆMAGA Dominika 95-11-21 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 54.35 0.298 SB 16
6 4 3 611 WYCISZKIEWICZ Patrycja 94-01-08 OŚ AZS Poznań (WP) 54.62 0.254 SB 17
7 1 3 25 PAJĘCKA Lena 07-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 54.70 0.223 SB 18
5 8 2 123 JASTRZĄB Izabela 00-02-10 KS Agros Zamość (LU) 55.24 0.357 19
6 1 2 438 BELOWSKA Aleksandra 02-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 55.35 0.342 20
7 2 2 520 TKOCZ Zofia 03-03-16 KS AZS AWF Katowice (SL) 56.51 0.265 21
3 2 100 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 95-04-16 AZS UMCS Lublin (LU) DNS
4 1 484 KIEŁBASIŃSKA Anna 90-06-26 SKLA Sopot (PM) DNF 0.207
7 3 5 KUBIS Paulina 04-03-24 KS AZS AWF Wrocław (DS) DNF 0.414
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 KACZMAREK Natalia 98 KS Podlasie Białystok 51.86
2 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 52.63
3 WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja 94 OŚ AZS Poznań 52.84
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KACZMAREK Natalia 98 KS AZS AWF Wrocław 51.25
2 KIEŁBASIŃSKA Anna 90 SKLA Sopot 51.58
3 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 KS AZS AWF Katowice 51.70
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0250239 s. | Mem: 1.25 megabytes