96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-30 18:26:21
M800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
1:40.91 RUDISHA David KEN London 2012-08-09
RE 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne 1997-08-24
RP 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich 2001-08-17
RP (U23) 1:43.30 KSZCZOT Adam RKS Łódź Rieti 2011-09-10
RP (U20) 1:46.69 LEWANDOWSKI Marcin UKL Ósemka Police Szczecin 2006-06-24
RP (U18) 1:50.17 LIDMANN Przemysław ZAWISZA Bydgoszcz Zielona Góra 2004-07-24
RP (U18) 1:49.90* POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń Bydgoszcz 2019-06-12
RP (U18) 1:47.27* RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Sopot 2020-07-03
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-08-30 18:25:38
800 m M - elim 1 Planowany START: 2020-08-29 17:14 WYSTARTOWANO: 17:16:56
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 555 PRZYBYLAK Tomasz 01-02-07 OŚ AZS Poznań (WP) 1:53.45 Q 12
2 4 190 SZKUDLAREK Jakub 01-01-17 RKS Łódź (LD) 1:53.52 Q 13
3 6 163 PETRUSIEWICZ Grzegorz 96-05-16 AZS Łódź (LD) 1:53.99 15
4 2 354 JURCZYŃSKI Rafał 97-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:54.81 18
5 3 72 WIŚNIEWSKI Damian 00-10-30 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1:55.10 19
6 1 243 WÓJCICKI Grzegorz 99-01-05 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1:56.24 21
5 54 LEWANDOWSKI Marcin 87-06-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNS
8 106 KITLIŃSKI Michał 98-05-14 AZS UMCS Lublin (LU) DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:55.19
2 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 1:55.61
3 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:56.00
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 LEWANDOWSKI Marcin 87 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:50.27
2 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:50.37
3 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 1:51.02
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.040189027786255 s.