99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 20:11:35
K100 2 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
10.49 GRIFFITH-JOYNER Florence USA Indianapolis (USA) 1988-07-16
RE 10.73 ARRON Christine FRA Budapest (HUN) 1998-08-19
RP 10.93 KASPRZYK Ewa OLIMPIA Poznań Grudziądz 1986-06-27
Min. MŚ 11.08 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 11.07 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-28 20:11:35
100 m K Planowany START: 2023-07-27 18:55 WYSTARTOWANO: 19:03:46
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 1 -0.1 m/s 474 SWOBODA Ewa 1997-07-26 KS AZS AWF Katowice (SL) 11.30 0.119 Q 1
2 3 1 -0.1 m/s 131 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 11.57 (563) 0.136 Q 3
3 8 1 -0.1 m/s 221 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 11.92 0.179 q 7
4 4 1 -0.1 m/s 594 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin (ZP) 11.97 0.198 8 9
5 7 1 -0.1 m/s 495 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik (SL) 12.15 0.221 14
6 2 1 -0.1 m/s 358 DĄBEK Emilia 2001-11-27 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 12.22 0.156 15
7 6 1 -0.1 m/s 544 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 OŚ AZS Poznań (WP) 12.46 0.197 18

1 5 2 -1.5 m/s 234 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 11.44 0.185 Q 2
2 4 2 -1.5 m/s 269 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom (MZ) 11.72 0.160 Q 5
3 6 2 -1.5 m/s 111 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość (LU) 12.05 0.214 5 10
4 3 2 -1.5 m/s 533 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań (WP) 12.13 0.148 1 12
5 7 2 -1.5 m/s 534 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 OŚ AZS Poznań (WP) 12.31 (309) 0.231 16
6 2 2 -1.5 m/s 262 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom (MZ) 12.57 0.253 19
7 8 2 -1.5 m/s 244 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 12.62 0.164 21

1 4 3 -0.9 m/s 473 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 11.57 (567) 0.168 Q 4
2 5 3 -0.9 m/s 117 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość (LU) 11.73 0.191 Q 6
3 2 3 -0.9 m/s 15 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław (DS) 11.94 0.139 q 8
4 3 3 -0.9 m/s 61 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń (KP) 12.06 0.216 3 11
5 8 3 -0.9 m/s 368 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 12.14 0.169 13
6 6 3 -0.9 m/s 562 ZIMNA Marta 2002-02-28 OŚ AZS Poznań (WP) 12.31 (309) 0.171 16
7 7 3 -0.9 m/s 191 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew (MZ) 12.59 0.178 20
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 SWOBODA Ewa 97 KS AZS AWF Katowice 10.99
2 STEFANOWICZ Magdalena 00 KS AZS AWF Katowice 11.21
3 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL Optima Radom 11.28
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 SKRZYSZOWSKA Pia 01 AZS-AWF Warszawa 11.22
2 ADAMEK Klaudia 99 KS Gwardia Piła 11.31
3 GUZOWSKA Paulina 00 AZS-AWF Katowice 11.36
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0151291 s. | Mem: 1.25 megabytes