100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 21:22:35
K100 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
10.49 GRIFFITH-JOYNER Florence USA Indianapolis (USA) 1988-07-16
RE 10.73 ARRON Christine FRA Budapest (HUN) 1998-08-19
RP 10.93 KASPRZYK Ewa OLIMPIA Poznań Grudziądz 1986-06-27
RP (U23) 11.07 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Berlin (GER) 2019-09-01
RP (U20) 11.12 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Bydgoszcz 2016-07-21
RP (U20) 11.12 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Bydgoszcz 2016-07-21
RP (U18) 11.30 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Nanjing (CHN) 2014-08-21
Min. IO 11.07 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 preelim 1  preelim 2  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-27 21:22:09 OFICJALNE
100 m K - elim 3 Planowany START: 2024-06-27 20:00 WYSTARTOWANO: 20:13:22
-1.0 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 6 256 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 11.44 0.158 Q 2
2 8 299 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL GGG Radom (MZ) 11.59 0.118 Q SB 5
3 3 392 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 11.72 0.175 q 7
4 4 657 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin (ZP) 11.93 0.155 13
5 2 73 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń (KP) 11.99 (988) 0.195 14
6 5 525 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice (SL) 12.07 0.183 18
7 7 260 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów (MZ) 12.24 0.114 22
8 9 570 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 12.57 0.220 24
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 SWOBODA Ewa 97 KS AZS AWF Katowice 11.08
2 TSIMANOUSKAYA Krystsina 96 KS AZS AWF Warszawa 11.26
3 STEFANOWICZ Magdalena 00 KS AZS AWF Katowice 11.42
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 SWOBODA Ewa 97 KS AZS AWF Katowice 10.99
2 STEFANOWICZ Magdalena 00 KS AZS AWF Katowice 11.21
3 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL Optima Radom 11.28
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.017719 s. | Mem: 1.25 megabytes