99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 21:27:55
K200 0 3 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:30  Tyczka K 
17:20  W dal M 
17:31  110 m pł M  [el]
17:35  Oszczep K 
17:55  200 m M  [F]
18:03  200 m K  [F]
18:15  800 m M  [F]
18:28  110 m pł M  [F]
18:40  100 m pł K  [el]
18:50  W dal K 
19:10  Oszczep M 
19:20  800 m K  [F]
19:38  100 m pł K  [F]
19:51  4x400 m M Int.  [s]
20:01  4x400 m M  [s]
20:21  4x400 m K  [s]
20:30  5000 m K  [s]
20:50  5000 m M  [s]
REKORDY
21.34 GRIFFITH-JOYNER Florence USA Seoul (KOR) 1988-09-29
RE 21.63 SCHIPPERS Dafne NED Beijing (CHN) 2015-08-28
RP 22.13 KASPRZYK Ewa OLIMPIA Poznań Moscow (RUS) 1986-07-08
Min. MŚ 22.60 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 22.57 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-29 21:27:55
200 m K Planowany START: 2023-07-29 18:03 WYSTARTOWANO: 18:08:03
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 6 +1.4 m/s 385 KACZMAREK Natalia 98-01-17 KS Podlasie Białystok (PD) 22.86 0.182 PB 40
2 7 +1.4 m/s 234 TSIMANOUSKAYA Krystsina 96-11-19 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 22.89 0.186 35
3 5 +1.4 m/s 269 KOTWIŁA Martyna 99-01-13 RLTL Optima Radom (MZ) 23.12 0.225 SB 30
4 8 +1.4 m/s 383 GRANASZEWSKA Marlena 98-06-08 KS Podlasie Białystok (PD) 23.24 0.200 PB 26
5 3 +1.4 m/s 473 STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 23.52 0.162 PB 22
6 2 +1.4 m/s 594 GRZYB Wiktoria 97-10-14 MKL Szczecin (ZP) 23.78 0.170 SB YC TR 16.5.2 18
7 4 +1.4 m/s 111 JASTRZĄB Izabela 00-02-10 KS Agros Zamość (LU) 23.86 0.241 15
8 1 +1.4 m/s 4 CHOJKA Weronika 97-06-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) 24.54 0.185 13
+1.4 m/s 446 KIEŁBASIŃSKA Anna 90-06-26 SKLA Sopot (PM) DNS 8
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL Optima Radom 22.94
2 HOROWSKA Nikola 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 22.99
3 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 22.99
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 23.39
2 GUZOWSKA Paulina 00 AZS-AWF Katowice 23.41
3 GRZYB Wiktoria 97 MKL Szczecin 23.53
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.029433 s. | Mem: 1.25 megabytes