99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 18:34:20
Ko 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:30  Tyczka K 
17:20  W dal M 
17:31  110 m pł M  [el]
17:35  Oszczep K 
17:55  200 m M  [F]
18:03  200 m K  [F]
18:15  800 m M  [F]
18:28  110 m pł M  [F]
18:40  100 m pł K  [el]
18:50  W dal K 
19:10  Oszczep M 
19:20  800 m K  [F]
19:38  100 m pł K  [F]
19:51  4x400 m M Int.  [s]
20:01  4x400 m M  [s]
20:21  4x400 m K  [s]
20:30  5000 m K  [s]
20:50  5000 m M  [s]
REKORDY
72.28 SPOTAKOVA Barbora CZE Stuttgart (GER) 2008-09-13
RE 72.28 ŠPOTÁKOVÁ Barbora CZE Stuttgart (GER) 2008-09-13
RP 71.40 ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Split (CRO) 2021-05-09
Min. MŚ 63.80 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 64.00 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2023-07-29 18:34:20
Oszczep K Planowany START: 2023-07-29 17:35 ZAKOŃCZENIE: 18:23:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 1 409 WITEK-KONOFAŁ Marcelina 95-06-02 AML Słupsk (PM) 58.26 53.54 56.02 x x - 58.26 SB 40
2 9 379 ANDRUKONIS Gabriela 02-09-17 KS Podlasie Białystok (PD) 49.34 x 48.74 x 47.36 52.47 52.47 35
3 6 380 ANTONIAK Angelika 00-05-29 KS Podlasie Białystok (PD) 49.66 48.35 x 46.43 49.00 x 49.66 SB 30
4 8 411 BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina 93-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 46.65 49.22 46.94 x x x 49.22 26
5 5 424 MĄDRZEJEWSKA Natalia 02-04-12 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 39.80 46.32 x x 45.87 x 46.32 22
6 7 420 JASIŃSKA Natalia 04-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 41.55 42.54 44.21 41.44 40.58 x 44.21 18
7 4 356 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 05-11-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) x x 36.89 37.22 37.53 33.38 37.53 15
2 614 MAŚLAK Małgorzata 01-01-24 ULKS Tychowo (ZP) DNS
3 147 SZAŁAS Julia 98-10-24 AZS-AWF Gorzów (LB) DNS
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ANDREJCZYK Maria 96 LUKS Hańcza Suwałki 57.53
2 BOŁDYSZ Karolina 93 AZS-AWFiS Gdańsk 55.23
3 REGIN Klaudia 97 LKS Jantar Ustka 53.78
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 ANDREJCZYK Maria 96 LUKS Hańcza Suwałki 59.69
2 REGIN Klaudia 97 LKS Jantar Ustka 54.87
3 BOŁDYSZ Karolina 93 AZS-AWFiS Gdańsk 51.73
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0174818 s. | Mem: 1.25 megabytes