100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 19:03:44
M200 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
19.19 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-20
RE 19.72 MENNEA Pietro ITA Mexico (MEX) 1979-09-12
RP 19.98 URBAŚ Marcin AZS-AWF Kraków Sevilla (ESP) 1999-08-25
RP (U23) 20.31 JĘDRUSIŃSKI Marcin Olimpia Poznań Monachium (GER) 2002-08-09
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona (ESP) 2012-07-13
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona (ESP) 2012-07-13
RP (U18) 20.90 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Bielsko-Biała 2022-07-17
Min. IO 20.16 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2024-06-28 19:03:44 OFICJALNE
200 m M - FINAŁ Planowany START: 2024-06-28 18:50 WYSTARTOWANO: 18:54:53
+1.0 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 7 437 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk (PM) 20.50 0.193 PB RP U20 40
2 8 121 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin (LU) 20.61 0.304 PB 35
3 6 149 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 20.65 0.160 PB 30
4 5 563 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 20.81 0.153 26
5 2 660 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 MKL Szczecin (ZP) 21.07 0.109 22
6 9 164 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra (LB) 21.17 0.257 =SB 18
7 4 655 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin (ZP) 21.22 0.162 15
8 3 91 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin (LU) 21.48 0.162 13
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 20.73
2 KOMAŃSKI Albert 00 CWKS Resovia Rzeszów 20.74
3 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 21.02
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 20.66
2 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 20.90
3 KOZŁOWSKI Przemysław 98 KS AZS AWF Katowice 21.24
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0139248 s. | Mem: 1.25 megabytes