99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 20:09:50
Mw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m ch M  [s]
09:45  5000 m ch K  [s]
11:15  200 m M  [el]
11:40  200 m K  [el]
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:10  4x100 m K  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:25  400 m pł K  [F]
18:40  Wzwyż M 
18:45  400 m pł M  [F]
18:50  Młot M 
19:00  800 m M  [el]
19:20  800 m K  [el]
19:55  400 m M  [F]
20:10  400 m K  [F]
REKORDY
2.45 SOTOMAYOR Javier CUB Salamanca (ESP) 1993-07-27
RE 2.42 SJÖBERG Patrik SWE Stockholm (SWE) 1987-06-30
RP 2.38 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Eberstadt (GER) 1996-08-18
Min. MŚ 2.32 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 2.33 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2023-07-28 20:09:50
Wzwyż M Planowany START: 2023-07-28 18:40 ZAKOŃCZENIE: 20:06:00 DEKORACJA 20:25
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.90 1.95 2.00 2.04 2.08 2.12 2.16 2.19 2.24 2.30 wynik inf punkty
1 1 68 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław (KP) - - - - - o o o xxo xxx 2.24 40
2 5 43 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - o xo xo xxo xxo xxx 2.16 SB 35
3 3 407 NIELUB Jakub 2003-09-09 AML Słupsk (PM) - o xo o xo xo xxx 2.12 PB 30
4 7 81 HOŁUB Jakub 2002-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) o o o o xo xxx 2.08 26
5 4 361 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - o xxx 2.00 22
6 8 150 LEPIATO Maciej 1988-08-18 GZSN START Gorzów Wlkp. (LB) o o xxo xxx 2.00 18
7 2 306 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków (MA) xo xo xxx 1.95 14
7 6 38 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 BKS Bydgoszcz (KP) xo xo xxx 1.95 14
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.21
2 SZCZĘSNY Mikołaj 04 MKLA Łęczyca 2.12
3 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03 KS Podlasie Białystok 2.12
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.26
2 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.23
3 BEDNAREK Sylwester 89 RKS Łódź 2.16
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0158288 s. | Mem: 1.25 megabytes