100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 21:11:41
K800 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
1:53.28 KRATOCHVÍLOVÁ Jarmila TCH München (GER) 1983-07-26
RE 1:53.28 KRATOCHVÍLOVÁ Jarmila TCH München (GER) 1983-07-26
RP 1:56.95 JANUCHTA Jolanta GWARDIA Warszawa Budapest (HUN) 1980-11-08
RP (U23) 1:59.87 STEFAŃSKA Wanda Gwardia Warszawa Ateny (GRE) 1982-09-07
RP (U20) 2:00.17 RYBICKA Anna AZS Wrocław Zabrze 1981-08-08
RP (U20) 2:00.17 RYBICKA Anna AZS Wrocław Zabrze 1981-08-08
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna Juvenia Głuchołazy Bochum (GER) 1988-06-26
RP (U18) 2:04.77* CIEŚLAK Olivia LKS Vectra Włocławek Havertown (USA) 2024-04-12
Min. IO 1:59.30 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 3 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-28 19:15:17
800 m K Planowany START: 2024-06-27 12:00 WYSTARTOWANO: 12:00:28
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 5 1 379 WIELGOSZ Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:04.67 Q 1
2 4 1 586 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań (WP) 2:05.15 Q 2
3 6 1 117 TOPOLNICKA Adrianna 1999-07-04 AZS UMCS Lublin (LU) 2:05.23 Q 3
1 5 2 245 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2:05.59 Q 4
4 7 1 221 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2:05.65 q 5
2 7 2 333 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:05.99 Q 6
3 4 2 230 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2:06.17 Q 7
4 6 2 505 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice (SL) 2:06.42 q 8
5 8 2 373 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:06.69 8 9
5 8 1 611 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań (WP) 2:06.82 5 10
6 1 1 429 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy (PM) 2:07.73 3 11
7 3 1 346 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:07.82 1 12
6 3 2 306 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 RLTL GGG Radom (MZ) 2:07.90 13
7 1 2 253 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2:09.66 14
8 2 2 27 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 2:10.35 PB 15
8 2 1 83 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 2:19.59 16
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 WIELGOSZ Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:01.02
2 SARNA Angelika 97 KS AZS AWF Warszawa 2:01.82
3 KOCZANOWA Margarita 99 KS AZS AWF Kraków 2:02.20
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 WIELGOSZ Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:03.08
2 KOCZANOWA Margarita 99 KS AZS AWF Kraków 2:04.03
3 CZAPLA Adrianna 99 AZS UMCS Lublin 2:04.10
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.015825 s. | Mem: 1.25 megabytes