100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 19:03:44
M200 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
19.19 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-20
RE 19.72 MENNEA Pietro ITA Mexico (MEX) 1979-09-12
RP 19.98 URBAŚ Marcin AZS-AWF Kraków Sevilla (ESP) 1999-08-25
RP (U23) 20.31 JĘDRUSIŃSKI Marcin Olimpia Poznań Monachium (GER) 2002-08-09
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona (ESP) 2012-07-13
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona (ESP) 2012-07-13
RP (U18) 20.90 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Bielsko-Biała 2022-07-17
Min. IO 20.16 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-28 18:58:55
200 m M Planowany START: 2024-06-28 10:55 WYSTARTOWANO: 10:54:28
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 8 2 -2.0 m/s 437 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk (PM) 21.21 0.157 Q SB 1
1 5 1 -0.9 m/s 149 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 21.38 0.133 Q 2
2 6 2 -2.0 m/s 563 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 21.45 0.155 Q 3
1 8 3 -1.6 m/s 121 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin (LU) 21.48 0.197 Q 4
2 4 1 -0.9 m/s 164 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra (LB) 21.50 0.189 Q 5
3 7 2 -2.0 m/s 660 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 MKL Szczecin (ZP) 21.52 0.143 q 6
3 3 1 -0.9 m/s 91 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin (LU) 21.65 0.103 q 7
4 9 2 -2.0 m/s 507 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice (SL) 21.69 0.222 8 8
2 4 3 -1.6 m/s 655 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin (ZP) 21.82 0.116 Q 9
4 7 1 -0.9 m/s 554 CEGŁA Kacper 2004-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 21.84 0.178 5 10
3 5 3 -1.6 m/s 356 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 22.05 0.196 3 11
5 9 1 -0.9 m/s 16 PAŚ Dominik 2003-11-28 KS AZS AWF Wrocław (DS) 22.17 0.167 1 12
5 4 2 -2.0 m/s 206 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 22.18 0.137 13
4 9 3 -1.6 m/s 348 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 KS AZS AWF Kraków (MA) 22.29 0.186 14
6 6 1 -0.9 m/s 425 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok (PD) 22.43 0.170 15
5 6 3 -1.6 m/s 499 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice (SL) 22.44 0.187 16
6 3 3 -1.6 m/s 280 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa (MZ) 23.04 0.172 17
5 2 -2.0 m/s 605 TOMCZAK Krzysztof 2001-06-09 OŚ AZS Poznań (WP) DNS
7 3 -1.6 m/s 37 GLAZA Mateusz 2004-08-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNF 0.173
8 1 -0.9 m/s 417 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol (PD) DNS
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 20.73
2 KOMAŃSKI Albert 00 CWKS Resovia Rzeszów 20.74
3 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 21.02
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 20.66
2 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 20.90
3 KOZŁOWSKI Przemysław 98 KS AZS AWF Katowice 21.24
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.016768 s. | Mem: 1.25 megabytes