100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 21:11:41
M800 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
1:40.91 RUDISHA David KEN London (GBR) 2012-08-09
RE 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne (GER) 1997-08-24
RP 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich (SUI) 2001-08-17
RP (U23) 1:43.30 KSZCZOT Adam RKS Łódź Rieti (ITA) 2011-09-10
RP (U20) 1:44.51 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Chorzów 2021-06-20
RP (U20) 1:44.51 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Chorzów 2021-06-20
RP (U18) 1:47.27 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Sopot 2020-07-03
Min. IO 1:44.70 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-28 19:42:17
800 m M Planowany START: 2024-06-27 11:40 WYSTARTOWANO: 11:39:47
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 4 1 102 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin (LU) 1:53.32 Q 9
2 8 1 112 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin (LU) 1:53.48 Q 10
3 5 1 580 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań (WP) 1:53.55 3 11
4 6 1 23 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1:54.85 (847) 14
5 7 1 62 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1:56.67 16
6 2 1 237 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 1:56.69 17
7 3 1 325 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team (MA) 1:56.77 18

1 5 2 470 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 1:49.58 Q 1
2 4 2 634 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:50.36 Q 2
3 6 2 55 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1:50.79 q 3
4 8 2 210 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 1:50.92 q 5
5 7 2 110 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin (LU) 1:52.74 5 8
6 3 2 545 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce (SK) 1:54.89 15

1 4 3 47 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:50.90 Q 4
2 5 3 217 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 1:51.28 Q 6
3 3 3 141 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 1:51.35 8 7
4 8 3 387 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 1:53.97 1 12
5 7 3 532 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 1:54.85 (844) 13
6 6 3 103 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin (LU) 1:57.19 19
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 ROZMYS Michał 95 AZS UMCS Lublin 1:46.95
2 OSTROWSKI Filip 01 RKS Łódź 1:47.00
3 BORKOWSKI Mateusz 97 KS AZS AWF Warszawa 1:47.01
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 1:53.50
2 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:53.52
3 LEWALSKI Kacper 03 KS AZS UWM Olsztyn 1:54.16
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.025701 s. | Mem: 1.25 megabytes