100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-29 08:50:16
M5000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
12:35.36 CHEPTEGEI Joshua UGA Monaco (MON) 2020-08-14
RE 12:45.01 KATIR Mohamed ESP Monaco (MON) 2023-07-21
RP 13:17.69 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Stockholm (SWE) 1976-07-05
RP (U23) 13:29.72 BARTOSZAK Michał Olimpia Poznań Victoria (CAN) 1992-06-03
RP (U20) 13:56.38 GŁADKI Piotr Lechia Gdańsk Słupsk 1991-09-08
RP (U20) 13:56.38 GŁADKI Piotr Lechia Gdańsk Słupsk 1991-09-08
Min. IO 13:05.00 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-29 08:50:16 OFICJALNE
5000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2024-06-29 08:00 WYSTARTOWANO: 08:00:18
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 23 533 HERZYK Kamil 04-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 14:02.09 PB 40 1
2 19 630 DWORCZAK Nikodem 98-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 14:02.76 PB 35 2
3 7 290 WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 14:03.90 30 3
4 24 323 ANTOSZ Wiktor 02-10-19 Kraków Athletics Team (MA) 14:10.94 26 4
5 18 35 BISKUP Marcin 99-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 14:12.77 SB 22 5
6 22 574 NOWICKI Sebastian 94-07-04 OKL Oborniki (WP) 14:13.59 18 6
7 21 122 ŻYWKO Szymon 99-04-12 AZS UMCS Lublin (LU) 14:15.02 15 7
8 20 553 BOROWSKI Dawid 99-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 14:21.48 13 8
9 5 142 POGORZELSKI Konrad 03-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB) 14:27.83 8 9
10 12 297 GOS Mateusz 02-06-07 RLTL GGG Radom (MZ) 14:36.57 5 10
11 1 594 MAĆKOWIAK Wiktor 99-12-09 OŚ AZS Poznań (WP) 14:40.35 PB 3 11
12 16 172 PETRUSIEWICZ Grzegorz 96-05-16 AZS Łódź (LD) 14:42.16 1 12
13 11 537 MUTWIL Oliwier 99-10-27 TL ROW Rybnik (SL) 14:43.53 13
14 9 468 SERKOWSKI Wojciech 97-05-03 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 14:43.91 14
15 13 314 BABIK Filip 96-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 14:45.42 15
16 10 327 SUŁKOWSKI Rafał 99-08-26 Kraków Athletics Team (MA) 14:49.29 16
17 8 609 WOLSKI Jędrzej 04-01-04 OŚ AZS Poznań (WP) 14:50.06 17
18 15 469 ŻYGENDA Krzysztof 97-03-10 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 15:04.01 18
2 28 CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) DNF
4 667 GROBERSKI Michał 00-06-10 UKS Barnim Goleniów (ZP) DNF
6 451 MEGIER Maciej 03-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) DNF
14 51 TULEJA Jakub 01-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNF
17 313 WASIEWICZ Krzysztof 92-01-03 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) DNF
3 38 GOSIEWSKI Krzysztof 88-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNS
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 GOS Mateusz 02 RLTL Optima Radom 13:54.59
2 BISKUP Marcin 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 13:55.60
3 MEGIER Maciej 03 AZS-AWFiS Gdańsk 14:01.89
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL Optima Radom 14:20.31
2 GOS Mateusz 02 RLTL Optima Radom 14:21.04
3 WIĄCEK Aleksander 00 OKS Start Otwock 14:21.58
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0137482 s. | Mem: 1.25 megabytes