99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 20:11:35
M10ch 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m ch M  [s]
09:45  5000 m ch K  [s]
11:15  200 m M  [el]
11:40  200 m K  [el]
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:10  4x100 m K  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:25  400 m pł K  [F]
18:40  Wzwyż M 
18:45  400 m pł M  [F]
18:50  Młot M 
19:00  800 m M  [el]
19:20  800 m K  [el]
19:55  400 m M  [F]
20:10  400 m K  [F]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-28 20:11:35
10000 m ch M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-28 08:30 WYSTARTOWANO: 08:30:38 DEKORACJA 16:00
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 13 175 BEN HLIMA Maher 1989-07-24 RKS Łódź (LD) 40:35.48 40 1
2 12 354 TOMALA Dawid 1989-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 42:11.81 35 2
3 8 373 BRZOZOWSKI Artur 1985-03-29 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 42:53.74 <<< 30 3
4 10 455 JELONEK Jakub 1985-07-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 43:27.00 26 4
5 9 72 SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 43:28.80 PB ~ 22 5
6 11 318 SIKORA Rafał 1987-02-17 KS AZS AWF Kraków (MA) 45:02.91 < 18 6
7 4 292 JASIŃSKI Przemysław 2007-10-31 WLKS Nowe Iganie (MZ) 47:17.71 PB 15 7
8 5 182 WRÓBEL Oskar 2003-08-17 UMLKS START Wieruszów (LD) 48:12.13 13 8
9 6 71 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 48:50.90 8 9
10 3 435 RYNKIEWICZ Olaf 2002-02-12 KL Lechia Gdańsk (PM) 51:16.36 << 5 10
11 1 452 ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda (PM) 59:08.23 3 11
2 161 CZERSKI Krzysztof 1980-05-25 KS Z Nogami w Chmurach Łódź (LD) DQ <<<< TR 54.7.5 1
7 572 NOWAK Mateusz 1996-05-06 UKS Skoczek Skoki (WP) DQ <<~~ TR 54.7.5
14 258 NIEDZIAŁEK Łukasz 2000-03-15 RK Athletics Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 BRZOZOWSKI Artur 85 KKL Stal Stalowa Wola 43:08.10
2 JELONEK Jakub 85 CKS Budowlani Częstochowa 43:44.89
3 SIKORA Rafał 87 KS AZS AWF Kraków 46:13.69
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 NIEDZIAŁEK Łukasz 00 WLKS Nowe Iganie 39:32.52
2 FEDACZYŃSKI Rafał 80 AZS UMCS Lublin 44:11.98
3 NOWAK Mateusz 96 UKS Skoczek Skoki 44:38.08
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.016958 s. | Mem: 1.25 megabytes