99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 21:32:50
M4x400 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:30  Tyczka K 
17:20  W dal M 
17:31  110 m pł M  [el]
17:35  Oszczep K 
17:55  200 m M  [F]
18:03  200 m K  [F]
18:15  800 m M  [F]
18:28  110 m pł M  [F]
18:40  100 m pł K  [el]
18:50  W dal K 
19:10  Oszczep M 
19:20  800 m K  [F]
19:38  100 m pł K  [F]
19:51  4x400 m M Int.  [s]
20:01  4x400 m M  [s]
20:21  4x400 m K  [s]
20:30  5000 m K  [s]
20:50  5000 m M  [s]
REKORDY
2:54.29 UNITED STATES USA Stuttgart (GER) 1993-08-22
RE 2:56.60 Great Britain GBR Atlanta (USA) 1996-08-03
RP 2:58.00 POLSKA Uniondale (USA) 1998-07-22
RP 3:02.78 Klub ŚLĄSK Wrocław Zagreb (CRO) 1999-08-16
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-29 21:32:50
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-29 20:01 WYSTARTOWANO: 20:10:57
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 552 BUZAŁA Mikołaj
WAWRZKOWICZ Jan
SOŁTYSIAK Bartosz
SOŁTYSIAK Daniel
OŚ AZS Poznań (WP) 3:12.87 0.203 40 1
2 7 532 NAWROT Mikołaj
PIASECKI Ryszard
ZIELIŃSKI Bartosz
CHMIELARZ Jakub
OŚ AZS Poznań II (WP) 3:13.63 0.215 35 2
3 6 88 ZAZULA Remigiusz
MIROSŁAW Cezary
HOŁUB Maciej
KOTYRA Mikołaj
AZS UMCS Lublin (LU) 3:14.28 0.234 30 3
4 3 304 LAMPART Tomasz
STOLARSKI Jakub
BIELSKI Maciej
KIDOŃ Piotr
KS AZS AWF Kraków (MA) 3:20.07 0.194 26 4
5 4 247 ADAMCZYK Jakub
ROMANIUK Daniel
RYBAKOWSKI Michał
KRAKOWIAK Tymoteusz
MKS Polonia Warszawa (MZ) 3:21.51 0.239 22 5
6 8 51 WIŚNIEWSKI Damian
AUGUSTYNIAK Jakub
GÓRNY Karol
ARENDT Kacper
GKS Olimpia Grudziądz (KP) 3:23.90 0.265 18 6
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 OŚ AZS Poznań 3:09.24
2 KS AZS AWF Katowice 3:10.14
3 AZS UMCS Lublin 3:10.49
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 OŚ AZS Poznań 3:08.30
2 AZS UMCS Lublin 3:08.41
3 AZS-AWF Katowice 3:11.17
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0392649 s. | Mem: 1.25 megabytes