99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 21:27:55
M5000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:30  Tyczka K 
17:20  W dal M 
17:31  110 m pł M  [el]
17:35  Oszczep K 
17:55  200 m M  [F]
18:03  200 m K  [F]
18:15  800 m M  [F]
18:28  110 m pł M  [F]
18:40  100 m pł K  [el]
18:50  W dal K 
19:10  Oszczep M 
19:20  800 m K  [F]
19:38  100 m pł K  [F]
19:51  4x400 m M Int.  [s]
20:01  4x400 m M  [s]
20:21  4x400 m K  [s]
20:30  5000 m K  [s]
20:50  5000 m M  [s]
REKORDY
12:35.36 CHEPTEGEI Joshua UGA Monaco (MON) 2020-08-14
RE 12:48.45 INGEBRIGTSEN Jakob NOR Firenze (ITA) 2021-06-10
RE 12:45.01* KATIR Mohamed ESP Monaco (MON) 2023-07-21
RP 13:17.69 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Stockholm (SWE) 1976-07-05
Min. MŚ 13:07.00 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 13:05.00 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-29 21:27:55
5000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-29 20:50 WYSTARTOWANO: 20:52:57
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 18 265 GOS Mateusz 02-06-07 RLTL Optima Radom (MZ) 13:54.59 40 1
2 15 39 BISKUP Marcin 99-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 13:55.60 PB 35 2
3 3 425 MEGIER Maciej 03-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 14:01.89 PB 30 3
4 17 257 WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 14:07.44 26 4
5 1 610 GROBERSKI Michał 00-06-10 UKS Barnim Goleniów (ZP) 14:13.05 PB 22 5
6 10 30 CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 14:15.51 PB 18 6
7 4 271 KULKA Szymon 93-06-22 RLTL Optima Radom (MZ) 14:23.64 SB 15 7
8 16 188 JASTRZĘBSKI Kamil 92-08-26 Ducla Academy Warszawa (MZ) 14:25.48 13 8
9 8 284 BABIK Filip 96-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 14:38.56 PB 8 9
10 6 396 DĄBROWSKI Przemysław 89-02-25 KS Prefbet-Sonarol (PD) 14:42.79 SB 5 10
11 14 438 BŁASZCZYK Patryk 96-10-22 LKS Jantar Ustka (PM) 14:44.73 3 11
12 13 453 KRYZEL Daniel 00-07-16 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 14:48.22 1 12
13 9 542 MAĆKOWIAK Wiktor 99-12-09 OŚ AZS Poznań (WP) 14:48.52 13
14 7 264 GONTARCZYK Rafał 89-09-10 RLTL Optima Radom (MZ) 14:51.61 PB 14
15 11 283 WASIEWICZ Krzysztof 92-01-03 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 14:53.67 15
16 12 48 TULEJA Jakub 01-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 14:55.45 16
17 2 517 KULESZA Robert 99-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 15:15.40 17
18 19 110 ŻYWKO Szymon 99-04-12 AZS UMCS Lublin (LU) 15:33.20 18
19 5 484 LACHOWSKI Maciej 05-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 15:38.29 19
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL Optima Radom 14:20.31
2 GOS Mateusz 02 RLTL Optima Radom 14:21.04
3 WIĄCEK Aleksander 00 OKS Start Otwock 14:21.58
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 WIĄCEK Aleksander 00 OKS Start Otwock 14:05.20
2 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL Optima Radom 14:12.16
3 OLEJARZ Artur 88 MKL Szczecin 14:16.50
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0227871 s. | Mem: 1.25 megabytes