99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 21:27:55
M110 2 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:30  Tyczka K 
17:20  W dal M 
17:31  110 m pł M  [el]
17:35  Oszczep K 
17:55  200 m M  [F]
18:03  200 m K  [F]
18:15  800 m M  [F]
18:28  110 m pł M  [F]
18:40  100 m pł K  [el]
18:50  W dal K 
19:10  Oszczep M 
19:20  800 m K  [F]
19:38  100 m pł K  [F]
19:51  4x400 m M Int.  [s]
20:01  4x400 m M  [s]
20:21  4x400 m K  [s]
20:30  5000 m K  [s]
20:50  5000 m M  [s]
REKORDY
12.80 MERRITT Aries USA Bruxelles (BEL) 2012-09-07
RE 12.91 JACKSON Colin GBR Stuttgart (GER) 1993-08-20
RP 13.25 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok Suwałki 2022-06-11
Min. MŚ 13.28 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 13.27 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 3 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-29 21:27:55
110 m pł M Planowany START: 2023-07-29 17:31 WYSTARTOWANO: 17:40:10
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 3 1 +0.8 m/s 211 KILJAN Krzysztof 99-12-30 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 13.90 0.198 Q 3
2 4 1 +0.8 m/s 272 MICHNIEWSKI Olgierd 00-11-18 RLTL Optima Radom (MZ) 14.24 0.140 Q 4
3 2 1 +0.8 m/s 101 SIEROCKI Michał 99-09-12 AZS UMCS Lublin (LU) 14.49 0.253 Q SB 7
4 7 1 +0.8 m/s 393 SINIŁO Krystian 00-10-02 KS Podlasie Białystok (PD) 14.54 0.232 q 8
5 6 1 +0.8 m/s 345 BABULA Maciej 03-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.63 0.202 PB 8 9
6 8 1 +0.8 m/s 183 CHUDAK Franciszek 01-12-03 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 16.17 0.203 3 11
5 1 +0.8 m/s 218 ŁUCKI Oskar 02-04-11 KS AZS AWF Warszawa (MZ) DNS

1 6 2 +0.5 m/s 382 CZYKIER Damian 92-08-10 KS Podlasie Białystok (PD) 13.68 0.233 Q 1
2 5 2 +0.5 m/s 451 SZYMAŃSKI Jakub 02-07-22 SKLA Sopot (PM) 13.79 0.173 Q 2
3 7 2 +0.5 m/s 134 RADZEWICZ Jędrzej 01-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 14.25 0.154 Q PB 5
4 4 2 +0.5 m/s 389 MIEZIANKO Paweł 03-07-12 KS Podlasie Białystok (PD) 14.44 0.201 q 6
5 2 2 +0.5 m/s 225 SEKUŁA Jakub 03-03-07 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 14.92 0.228 5 10
3 2 +0.5 m/s 268 KOLASIŃSKI Hubert 03-01-03 RLTL Optima Radom (MZ) DQ 0.217 TR 22.6.2
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 CZYKIER Damian 92 KS Podlasie Białystok 13.25
2 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 13.50
3 BUJAK Jakub 00 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 13.96
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 CZYKIER Damian 92 KS Podlasie Białystok 13.37
2 MICHNIEWSKI Olgierd 00 RLTL Optima Radom 14.02
3 STAŚKIEWICZ Dominik 93 AZS-AWF Warszawa 14.53
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0225301 s. | Mem: 1.25 megabytes