98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-11 18:42:45
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

15:00  100 m M  [pre]
15:10  Trójskok M 
15:20  100 m K  [pre]
15:25  Kula K 
15:50  400 m pł K  [el]
16:20  400 m pł M  [el]
16:45  Ceremonia Otwarcia 
REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-16
RE 9.80 JACOBS Lamont Marcell ITA Tokyo (JPN) 2021-08-01
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
RP (U20) 10.32 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa Lublin 2021-07-02
Min. MŚ 10.05 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 10.16 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 10.50 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 preelim 1  preelim 2  preelim 3  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-09 16:09:40
100 m M - preelim 1 Planowany START: 2022-06-09 15:00 WYSTARTOWANO: 15:00:22
-1.0 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 6 1 BUGAJSKI Paweł 01-02-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 10.77 0.227 Q =SB 5
2 2 171 SUCHOROWSKI Jan 01-10-21 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 10.86 0.166 8
3 5 499 CEGŁA Kacper 04-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 10.99 (985) 0.222 11
4 4 50 RYCHLEWSKI Jakub 97-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 11.17 0.174 =SB 13
5 7 307 WAŚKIEWICZ Norbert 00-05-05 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 11.42 0.223 16
3 473 KUZAK Piotr 97-04-13 MCKiS Jaworzno (SL) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.31
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 10.32
3 SIUDA Mateusz 98 OŚ AZS Poznań 10.39
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 OLSZEWSKI Remigiusz 92 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 10.51
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 10.56
2 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.56
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.055783 s. | Mem: 1.25 megabytes