97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 16:55:50
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Kula K 
15:24  100 m M  [pre]
15:37  100 m K  [pre]
15:49  60 m M U12  [s]
15:51  Oszczep K 
15:52  60 m K U12  [s]
16:00  Trójskok K 
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
17:04  400 m M  [el]
17:20  Kula M 
17:25  400 m K  [el]
17:42  400 m K PK  [s]
17:57  100 m M  [el]
18:05  Trójskok M 
18:15  100 m K  [el]
18:35  1500 m K  [s]
18:36  Oszczep M 
18:55  1500 m M  [s]
19:15  100 m RETRO  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:05  3000 m prz. K  [s]
msc klub osty suma
1 AZS-AWF Katowice (SL) 33 676
2 AZS-AWF Warszawa (MZ) 31 592
3 OŚ AZS Poznań (WP) 25 559
4 AZS UMCS Lublin (LU) 19 547
5 RLTL Optima Radom (MZ) 18 359
6 KS Podlasie Białystok (PD) 14 323
7 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 15 322
8 KS AZS AWF Wrocław (DS) 16 275
9 KS AZS AWF Kraków (MA) 18 264
10 RKS Łódź (LD) 13 258
11 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 9 196
12 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10 189
13 SKLA Sopot (PM) 8 167
14 MKL Szczecin (ZP) 7 161
15 KS Agros Zamość (LU) 8 160
16 WKS Śląsk Wrocław (DS) 7 149
17 KKL Kielce (SK) 6 142
18 AZS Łódź (LD) 5 128
19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 8 124
20 MKL Toruń (KP) 4 119
21 WLKS Nowe Iganie (MZ) 3 92
22 LKS Stal Mielec (PK) 3 83
23 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 3 80
24 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 4 72
25 BKS Bydgoszcz (KP) 3 67
26 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 3 63
27 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 3 62
28 LKS Pszczyna (SL) 2 58
29 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5 57
30 MUKS Kadet Rawicz (WP) 4 57
31 TL ROW Rybnik (SL) 3 55
32 KS Prefbet-Sonarol (PD) 5 54
33 LKS Vectra Włocławek (KP) 2 52
34 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 3 51
35 UKS Barnim Goleniów (ZP) 2 50
36 AZS-AWF Gorzów (LB) 3 48
37 LUKS Start Nakło (KP) 3 46
38 LKS Jantar Ustka (PM) 2 43
39 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 1 40
39 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 40
39 MKS Inowrocław (KP) 1 40
39 OKS Start Otwock (MZ) 1 40
39 OSOT Szczecin (ZP) 1 40
39 WKS Flota Gdynia (PM) 1 40
39 niestowarzyszony (...) 1 40
46 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 3 39
47 MKL Jarocin (WP) 2 37
48 LUKS Orkan Września (WP) 3 36
49 KS Gwardia Piła (WP) 1 35
49 ULKS Technik Trzcinica (PK) 1 35
51 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 4 34
52 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 2 33
53 AML Słupsk (PM) 3 31
54 UKS Azymut Pabianice (LD) 1 30
54 UKS Skoczek Skoki (WP) 1 30
54 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 1 30
54 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 30
58 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 2 30
59 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 1 28
60 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 2 28
61 MKL Jurand Szczytno (WN) 3 27
62 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1 26
62 KL Gdynia (PM) 1 26
62 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 1 26
62 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 1 26
62 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 1 26
62 UKS Kapry-armexim Pruszków (MZ) 1 26
62 ULKS Tychowo (ZP) 1 26
69 MKS Ustroń (SL) 2 26
70 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 2 26
71 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1 22
71 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 22
71 MKS Kusy Szczecin (ZP) 1 22
71 UKS Czwórka Białystok (PD) 1 22
71 UKS Lider Siercza (MA) 1 22
76 KS Lemiesz Team Warszawa (MZ) 2 22
77 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 2 21
78 UKS Olimp Mazańcowice (SL) 2 20
79 OKS Skra Warszawa (MZ) 2 19
80 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 1 18
80 UKS Junior Kamesznica (SL) 1 18
82 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) 2 16
83 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 1 15
83 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1 15
83 UKS Olimp Kozienice (MZ) 1 15
83 WKS Wawel Kraków (MA) 1 15
87 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 1 13
87 OKL Oborniki (WP) 1 13
87 UKS 55 Łódź (LD) 1 13
87 UKS Cyprianka (KP) 1 13
91 SL Olimpia Poznań (WP) 1 10
92 MKS Juvenia Białystok (PD) 1 8
93 MKS Agros Chełm (LU) 1 8
93 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1 8
93 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 1 8
96 LUKS Namysłów (OP) 1 8
96 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 1 8
96 MKS Polonia Warszawa (MZ) 1 8
96 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 1 8
96 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 1 8
101 GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne (WP) 2 7
102 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 1 5
103 BKL Bełchatów (LD) 1 5
103 Kraków Athletics Team (MA) 1 5
103 LZS KL Kotwica Brzeg (OP) 1 5
103 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 1 5
107 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 2 4
108 LKS MOSiR Sieradz (LD) 1 3
109 KS Orzeł Warszawa (MZ) 1 3
109 MCKiS Jaworzno (SL) 1 3
109 MKS-MOSM Bytom (SL) 1 3
109 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 1 3
109 UKS 12 Kalisz (WP) 1 3
109 UKS OSoT Szczecin (ZP) 1 3
115 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 1 2
116 SKB Kraśnik (LU) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0747879 s. | Mem: 1 megabytes