99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 20:11:35
M100 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:20  Kula M Niep. 
15:20  100 m M  [pre]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:15  Trójskok M 
16:20  Kula K 
16:22  400 m pł K  [el]
16:48  100 m M  [el]
16:50  Dysk M 
17:15  400 m pł M  [el]
17:52  100 m M  [F]
18:06  400 m K  [el]
18:10  Trójskok K 
18:29  400 m M  [el]
18:36  Kula M 
18:40  Dysk K 
18:55  100 m K  [el]
19:20  1500 m M  [s]
19:28  1500 m K  [s]
19:40  3000 m prz. K  [s]
19:55  3000 m prz. M  [s]
20:10  100 m K  [F]
REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-16
RE 9.80 JACOBS Lamont Marcell ITA Tokyo (JPN) 2021-08-01
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
Min. MŚ 10.00 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 10.00 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 preelim 1  preelim 2  preelim 3  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-28 20:11:35
100 m M - FINAŁ Planowany START: 2023-07-27 17:52 WYSTARTOWANO: 17:53:17 DEKORACJA 18:30
-0.9 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 3 112 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość (LU) 10.37 0.199 40
2 4 550 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań (WP) 10.42 0.155 35
3 5 135 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 10.50 0.133 30
4 7 596 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 MKL Szczecin (ZP) 10.52 0.151 26
5 2 458 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice (SL) 10.54 0.152 22
6 6 62 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń (KP) 10.60 0.169 18
7 8 12 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 KS AZS AWF Wrocław (DS) 10.64 0.155 15
8 1 362 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 20.58 0.137 13
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.20
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 MKL Szczecin 10.34
3 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10.34
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.31
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 10.32
3 SIUDA Mateusz 98 OŚ AZS Poznań 10.39
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0203819 s. | Mem: 1.25 megabytes