99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-27 20:14:59
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:20  Kula M Niep. 
15:20  100 m M  [pre]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:15  Trójskok M 
16:20  Kula K 
16:22  400 m pł K  [el]
16:48  100 m M  [el]
16:50  Dysk M 
17:15  400 m pł M  [el]
17:52  100 m M  [F]
18:06  400 m K  [el]
18:10  Trójskok K 
18:29  400 m M  [el]
18:36  Kula M 
18:40  Dysk K 
18:55  100 m K  [el]
19:20  1500 m M  [s]
19:28  1500 m K  [s]
19:40  3000 m prz. K  [s]
19:55  3000 m prz. M  [s]
20:10  100 m K  [F]
REKORDY
23.37 CROUSER Ryan USA Eugene (USA) 2021-06-18
23.56* CROUSER Ryan USA Los Angeles (USA) 2023-05-27
RE 23.06 TIMMERMANN Ulf GDR Chania (GRE) 1988-05-22
RP 22.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała Warszawa 2019-07-28
RP 22.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała Władysławowo 2019-08-03
Min. MŚ 21.40 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 21.50 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2023-07-27 20:14:59
Kula M Planowany START: 2023-07-27 18:36 ZAKOŃCZENIE: 19:31:00 DEKORACJA 20:15
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 9 483 HARATYK Michał 1992-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 18.90 19.32 19.20 x 20.32 20.03 20.32 40
2 2 219 MAZUR Szymon 1998-09-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 18.99 x 19.10 x x 20.04 20.04 35
3 8 575 BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 18.19 19.78 19.96 x 19.91 19.88 19.96 30
4 12 475 SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 18.24 19.10 18.94 18.85 18.63 x 19.10 26
5 1 94 ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 AZS UMCS Lublin (LU) 18.28 x 18.58 18.48 x 18.71 18.71 22
6 11 291 GUDRO Andrzej 1994-04-08 WLKS Nowe Iganie (MZ) 17.97 18.30 x x 18.12 x 18.30 SB 18
7 6 202 GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 17.98 18.02 x 18.09 17.92 x 18.09 15
8 7 582 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 16.25 x 16.84 16.92 16.91 17.49 17.49 13
9 3 293 PAROL Jan 1995-11-11 WLKS Nowe Iganie (MZ) x x 15.55 15.55 8
10 4 417 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 13.19 12.97 x 13.19 5
11 10 333 SOBIECH Jakub 1990-03-02 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 11.33 11.70 11.75 11.75 3
5 585 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) x x x NM
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 21.17
2 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 20.30
3 SZYSZKOWSKI Jakub 91 KS AZS AWF Katowice 19.89
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 20.81
2 SZYSZKOWSKI Jakub 91 AZS-AWF Katowice 20.00
3 PAROL Jan 95 WLKS Nowe Iganie 19.37
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0243161 s. | Mem: 1.25 megabytes