99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 20:11:35
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:20  Kula M Niep. 
15:20  100 m M  [pre]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:15  Trójskok M 
16:20  Kula K 
16:22  400 m pł K  [el]
16:48  100 m M  [el]
16:50  Dysk M 
17:15  400 m pł M  [el]
17:52  100 m M  [F]
18:06  400 m K  [el]
18:10  Trójskok K 
18:29  400 m M  [el]
18:36  Kula M 
18:40  Dysk K 
18:55  100 m K  [el]
19:20  1500 m M  [s]
19:28  1500 m K  [s]
19:40  3000 m prz. K  [s]
19:55  3000 m prz. M  [s]
20:10  100 m K  [F]
REKORDY
3:26.00 EL GUERROUJ Hicham MAR Roma (ITA) 1998-07-14
RE 3:28.32 INGEBRIGTSEN Jacob NOR Tokyo (JPN) 2021-08-07
RE 3:27.95* INGEBRIGTSEN Jacob NOR Oslo (NOR) 2023-06-15
RE 3:27.14* INGEBRIGTSEN Jacob NOR Chorzów 2023-07-16
RP 3:30.42 LEWANDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin Monaco (MON) 2021-07-09
Min. MŚ 3:34.20 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 3:33.50 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-28 20:11:35
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-27 19:20 WYSTARTOWANO: 19:22:13 DEKORACJA 19:45
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 16 177 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź (LD) 3:41.79 40 1
2 14 100 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin (LU) 3:41.82 35 2
3 15 480 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice (SL) 3:42.85 30 3
4 12 610 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów (ZP) 3:43.56 26 4
5 13 295 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team (MA) 3:43.58 22 5
6 11 9 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław (DS) 3:48.90 18 6
7 3 511 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:49.31 PB 15 7
8 6 617 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 3:49.35 PB 13 8
9 10 283 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 3:49.48 8 9
10 7 159 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź (LD) 3:51.43 5 10
11 5 565 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła (WP) 3:51.95 3 11
12 4 456 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:52.56 1 12
13 8 279 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 3:53.56 13
14 2 55 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 3:57.86 14
15 1 311 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:04.02 15
9 471 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice (SL) DNF
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 3:57.97
2 KOWALCZYK Andrzej 98 Kraków Athletics Team 3:59.06
3 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL Optima Radom 3:59.09
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 LEWANDOWSKI Marcin 87 AZS UMCS Lublin 3:49.49
2 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 3:49.60
3 KOWALCZYK Andrzej 98 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 3:50.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0186629 s. | Mem: 1.25 megabytes