100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 19:20:24
Ko 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
72.28 SPOTAKOVA Barbora CZE Stuttgart (GER) 2008-09-13
RE 72.28 ŠPOTÁKOVÁ Barbora CZE Stuttgart (GER) 2008-09-13
RP 71.40 ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Split (CRO) 2021-05-09
RP (U23) 67.11 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
RP (U20) 62.11 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki Władysławowo 2015-08-01
RP (U20) 62.11 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki Władysławowo 2015-08-01
RP (U18) 51.98 GAPA Katarzyna Ogrodnik Bydgoszcz Białystok 2000-08-27
Min. IO 64.00 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-27 19:20:24 OFICJALNE
Oszczep K Planowany START: 2024-06-27 17:50 ZAKOŃCZENIE: 19:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 422 ANDREJCZYK Maria 1996-03-09 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 55.78 x 58.53 59.50 62.57 63.93 63.93 SB 40
2 7 118 WITEK-KONOFAŁ Marcelina 1995-06-02 AZS UMCS Lublin (LU) x 54.29 x x x x 54.29 35
3 11 669 MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 ULKS Tychowo (ZP) 53.61 x x x x x 53.61 30
4 6 394 ANTONIAK Angelika 2000-05-29 KS Podlasie Białystok (PD) 47.54 50.38 49.93 50.70 - x 50.70 SB 26
5 12 393 ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-17 KS Podlasie Białystok (PD) x 49.79 x 50.04 x - 50.04 22
6 3 656 DERKACH Viktoriia 2005-05-19 MKL Szczecin (ZP) 49.68 x x 47.66 47.40 x 49.68 18
7 9 362 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków (MA) 43.59 48.15 47.19 49.08 47.60 47.55 49.08 PB 15
8 5 140 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 43.65 47.04 46.36 x 48.57 45.92 48.57 PB 13
9 4 480 BAAS Marleen 2004-08-13 SKLA Sopot (PM) 37.33 41.63 43.45 43.45 8
10 2 430 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk (PM) 37.18 x 38.48 38.48 5
11 1 433 MICHALAK Karolina 2006-04-18 AML Słupsk (PM) 37.53 x 36.52 37.53 3
12 8 64 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna 1999-04-03 KS Brda Bydgoszcz (KP) 33.48 x 36.29 36.29 1
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 WITEK-KONOFAŁ Marcelina 95 AML Słupsk 58.26
2 ANDRUKONIS Gabriela 02 KS Podlasie Białystok 52.47
3 ANTONIAK Angelika 00 KS Podlasie Białystok 49.66
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ANDREJCZYK Maria 96 LUKS Hańcza Suwałki 57.53
2 BOŁDYSZ Karolina 93 AZS-AWFiS Gdańsk 55.23
3 REGIN Klaudia 97 LKS Jantar Ustka 53.78
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.013365 s. | Mem: 1.25 megabytes