100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 19:19:04
Mo 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
98.48 ŽELEZNÝ Jan CZE Jena (GER) 1996-05-25
RE 98.48 ZELEZNY Jan CZE Jena (GER) 1996-05-25
RP 89.55 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa Turku (FIN) 2021-06-08
RP (U23) 84.97 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Gävle (SWE) 2019-07-13
RP (U20) 80.52 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
RP (U20) 80.52 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
Min. IO 85.50 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-28 19:19:04 OFICJALNE
Oszczep M Planowany START: 2024-06-28 17:55 ZAKOŃCZENIE: 19:09:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 9 274 KRUKOWSKI Marcin 1992-06-14 KS Warszawianka W-wa (MZ) 81.31 81.06 x x 80.59 x 81.31 40
2 12 146 MRZYGŁÓD Cyprian 1998-02-02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 75.96 80.37 77.27 - - r 80.37 35
3 6 108 KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 AZS UMCS Lublin (LU) 72.96 x 75.66 x 76.11 x 76.11 SB 30
4 7 72 WEGNER Dawid 2000-04-23 LUKS Start Nakło (KP) 71.69 72.30 70.32 75.24 x r 75.24 26
5 4 369 MUCHA Marek 2001-02-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 67.52 69.60 67.88 67.45 68.96 74.38 74.38 PB 22
6 14 67 KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 LUKS Start Nakło (KP) 68.90 x 74.20 x x 74.24 74.24 18
7 3 423 LEBIODA Piotr 1992-05-28 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 70.31 71.56 73.40 x x 69.93 73.40 15
8 10 275 KRUKOWSKI Roch 2007-07-20 KS Warszawianka W-wa (MZ) 67.84 67.60 62.08 71.26 70.06 x 71.26 13
9 5 640 ĆWIK Wojciech 1994-07-20 MKL Jurand Szczytno (WN) 66.89 x 64.04 66.89 SB 8
10 2 87 MERTKA Wiktor 1997-09-07 UKS Cyprianka (KP) 65.61 64.49 66.85 66.85 5
11 13 86 MERTKA Jonasz 1999-05-29 UKS Cyprianka (KP) x 65.66 66.83 66.83 3
12 8 415 TREJGO Oskar 2000-05-02 KS Podlasie Białystok (PD) 66.51 x x 66.51 1
13 1 88 TRZECIAKOWSKI Hubert 1988-10-29 UKS Cyprianka (KP) 62.03 x 65.49 65.49 SB
14 16 254 SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 62.26 63.58 61.23 63.58
15 11 636 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 KS Polonia Pasłęk (WN) 58.24 63.17 58.63 63.17
15 224 GIEREK Rafał 1996-02-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 MRZYGŁÓD Cyprian 98 AZS-AWFiS Gdańsk 79.80
2 WEGNER Dawid 00 LUKS Start Nakło 78.76
3 KRUKOWSKI Marcin 92 KS Warszawianka W-wa 77.43
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KRUKOWSKI Marcin 92 KS Warszawianka W-wa 80.44
2 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02 LUKS Start Nakło 78.22
3 LEBIODA Piotr 92 LUKS Hańcza Suwałki 78.01
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0133379 s. | Mem: 1.25 megabytes