100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 18:47:41
Mt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
6.23 DUPLANTIS Armand SWE Eugene (USA) 2023-09-17
6.24* DUPLANTIS Armand SWE Xiamen (CHN) 2024-04-20
RE 6.23 DUPLANTIS Armand SWE Eugene (USA) 2023-09-17
RE 6.24* DUPLANTIS Armand SWE Xiamen (CHN) 2024-04-20
RP 6.02 LISEK Piotr OSOT Szczecin Monaco (MON) 2019-07-12
RP (U23) 5.91 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Szczecin 2011-08-15
RP (U20) 5.51 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Żary 2008-06-01
RP (U20) 5.51 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Żary 2008-06-01
RP (U18) 5.45 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa Cali (COL) 2022-08-04
Min. IO 5.82 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-27 18:47:41 OFICJALNE
Tyczka M Planowany START: 2024-06-27 16:20 ZAKOŃCZENIE: 18:33:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 4.55 4.85 5.05 5.20 5.35 5.50 5.62 5.72 5.82 5.87 5.92 5.97 wynik inf punkty
1 9 652 LISEK Piotr 1992-08-16 KMS Szczecin (ZP) - - - - - o o o xxx 5.72 40
2 14 18 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - xxo o o - xxx 5.62 35
3 2 53 WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o o xxo xxx 5.50 SB 30
4 4 619 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań (WP) xo xo xxx 4.85 26
5 1 494 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia (PM) o xxx 4.55 13.50
5 5 14 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) o xxx 4.55 13.50
5 10 617 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań (WP) o xxx 4.55 13.50
5 12 653 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin (ZP) o xxx 4.55 13.50
5 13 615 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań (WP) o xxx 4.55 13.50
5 15 547 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce (SK) o xxx 4.55 13.50
11 16 621 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań (WP) xo xxx 4.55 3
12 8 272 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa (MZ) xxo xxx 4.55 1
3 510 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice (SL) - - xxx NM
6 502 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice (SL) - - - xxx NM
7 616 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań (WP) xxx NM
11 540 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce (SK) xxx NM
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 SOBERA Robert 91 KS AZS AWF Wrocław 5.61
2 LISEK Piotr 92 OSOT Szczecin 5.46
3 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.46
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 LISEK Piotr 92 OSOT Szczecin 5.65
2 SOBERA Robert 91 KS AZS AWF Wrocław 5.60
3 PAWLIK Karol 94 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.40
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.015368 s. | Mem: 1.25 megabytes