99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 20:11:35
K5ch 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m ch M  [s]
09:45  5000 m ch K  [s]
11:15  200 m M  [el]
11:40  200 m K  [el]
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:10  4x100 m K  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:25  400 m pł K  [F]
18:40  Wzwyż M 
18:45  400 m pł M  [F]
18:50  Młot M 
19:00  800 m M  [el]
19:20  800 m K  [el]
19:55  400 m M  [F]
20:10  400 m K  [F]
REKORDY
20:01.80 GIORGI Eleonora ITA Misterbianco (ITA) 2014-05-18
RE 20:01.80 GIORGI Eleonora ITA Misterbianco (ITA) 2014-05-18
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-28 20:11:35
5000 m ch K - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-28 09:45 WYSTARTOWANO: 09:43:31 DEKORACJA 16:10
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 6 289 CHOJECKA Olga 1997-06-30 WLKS Nowe Iganie (MZ) 21:29.24 PB 40 1
2 7 377 ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 LKS Stal Mielec (PK) 21:44.29 < 35 2
3 5 454 ELLWARD Agnieszka 1989-03-26 WKS Flota Gdynia (PM) 23:07.90 30 3
4 3 376 ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 LKS Stal Mielec (PK) 24:28.63 26 4
5 1 290 CYMBALIŃSKA Ewelina 2004-11-06 WLKS Nowe Iganie (MZ) 24:29.82 PB 22 5
6 2 587 WALERIAŃCZYK Kinga 2002-08-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 25:02.36 << 18 6
7 4 133 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 25:14.85 15 7
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ZDZIEBŁO Katarzyna 96 LKS Stal Mielec 21:29.23
2 NIEDZIAŁEK Olga 97 WLKS Nowe Iganie 22:21.92
3 ZDZIEBŁO Anna 01 LKS Stal Mielec 25:16.02
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 ELLWARD Agnieszka 89 WKS Flota Gdynia 24:01.24
2 ZDZIEBŁO Anna 01 LKS Stal Mielec 24:20.26
3 ŻELAZNA Magdalena 04 AZS-AWF Gorzów 24:25.82
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0161102 s. | Mem: 1.25 megabytes