99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 21:27:55
K800 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m ch M  [s]
09:45  5000 m ch K  [s]
11:15  200 m M  [el]
11:40  200 m K  [el]
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:10  4x100 m K  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:25  400 m pł K  [F]
18:40  Wzwyż M 
18:45  400 m pł M  [F]
18:50  Młot M 
19:00  800 m M  [el]
19:20  800 m K  [el]
19:55  400 m M  [F]
20:10  400 m K  [F]
REKORDY
1:53.28 KRATOCHVÍLOVÁ Jarmila TCH München (GER) 1983-07-26
RE 1:53.28 KRATOCHVÍLOVÁ Jarmila TCH München (GER) 1983-07-26
RP 1:56.95 JANUCHTA Jolanta GWARDIA Warszawa Budapest (HUN) 1980-11-08
Min. MŚ 1:59.80 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 1:59.30 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-29 19:24:47
800 m K - elim 3 Planowany START: 2023-07-28 19:20 WYSTARTOWANO: 19:32:38
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 4 224 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2:09.95 Q 9
2 6 199 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2:10.23 Q 10
3 3 23 ŚCISŁOWSKA Julia 03-01-26 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 2:10.77 1 12
4 8 303 HAJDUK Zuzanna 04-11-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:11.54 13
5 7 359 DYBKA Agnieszka 00-02-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:12.41 14
6 2 26 GRYGIEL Ilona 99-06-05 MKS Siechnice (DS) 2:14.27 17
7 5 310 MAŁEK Monika 01-01-13 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:14.60 19
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 WIELGOSZ Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:03.08
2 KOCZANOWA Margarita 99 KS AZS AWF Kraków 2:04.03
3 CZAPLA Adrianna 99 AZS UMCS Lublin 2:04.10
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 SARNA Angelika 97 AZS-AWF Warszawa 2:00.28
2 WIELGOSZ Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:00.57
3 JÓŹWIK Joanna 91 AZS-AWF Katowice 2:00.73
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0199649 s. | Mem: 1.25 megabytes