95. PZLA Mistrzostwa Polski
RADOM, 23-25 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-25 17:41:50
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-08-23
DZIEŃ 2
2019-08-24
DZIEŃ 3
2019-08-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:05  Trójskok M 
15:15  Oszczep K 
15:35  100 m M  [pre]
15:55  100 m K  [pre]
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
16:40  Tyczka M 
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:10  Kula K 
17:25  400 m M  [el]
17:35  400 m K  [el]
18:05  100 m M  [el]
18:10  Oszczep M 
18:25  100 m K  [el]
18:25  Trójskok K 
18:50  800 m K  [el]
19:05  800 m M  [el]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:00  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
18.29 EDWARDS Jonathan GBR Gothenburg 1995-08-07
RE 18.29 EDWARDS Jonathan GBR Gothenburg 1995-08-07
RP 17.53 HOFFMANN Zdzisław LEGIA Warszawa Madrid 1985-06-04
RP (U23) 17.11 PASTUSIŃSKI Jacek RESOVIA Rzeszów Warszawa 1986-06-17
Min. MŚ 16.95 Doha (QAT) 2019-09-27
Min. IO 17.14 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2019-08-23 20:02:22
Trójskok M Planowany START: 2019-08-23 15:05 ZAKOŃCZENIE: 16:40:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 28
ŚWIDERSKI Adrian 86-09-27 WKS Śląsk Wrocław (DS) 15.78
+0.9
15.48
+1.4
x
+2.4
x
+1.0
16.18
+2.0
15.96
-1.6
16.18 40
2 3 123
HOFFMANN Karol 89-06-01 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 15.30
+1.0
15.86
+3.8
15.88
+1.0
16.02
+1.7
15.99
+0.3
15.79
+0.9
16.02 SB 35
3 1 324
UWIJAŁA Krzysztof 90-11-27 MKS Sambor Tczew (PM) 15.07
-0.7
15.72
+1.4
15.84
+1.6
15.57
+1.1
x
+0.4
r
15.84 SB 30
4 13 33
DAROSZEWSKI Jakub 91-11-18 BKS Bydgoszcz (KP) 15.01
+2.6
15.33
+1.2
15.56
+1.6
15.35
+1.5
x
+2.5
14.88
-1.5
15.56 SB 26
5 2 220
KULMACZEWSKI Jan 95-04-22 UKS Kapry-armexim Pruszków (MZ) 14.89
-0.7
15.18
+1.5
15.11
+0.9
x
+0.6
15.22
+2.0
14.99
-0.9
15.22 22
6 10 170
SULWIRSKI Rafał 96-07-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 14.69
+0.9
14.92
+1.0
14.50
+2.3
14.69
+1.1
x
+1.6
13.27
-0.3
14.92 SB 18
7 12 261
KOMAR Patryk 91-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.45
+1.2
14.25
+1.8
14.61
+2.0
x
+1.4
14.34
+1.4
14.23
+0.1
14.61 15
8 5 85
WIŚNIEWSKI Piotr 00-05-17 AZS UMCS Lublin (LU) x
+1.4
13.98
+0.6
14.46
+2.1
13.72
+1.0
14.19
+0.3
x
+0.2
14.46 13
9 7 119
GLAPIŃSKI Sławomir 94-03-16 AZS Łódź (LD) x
+0.9
x
+1.8
14.45
+0.9



14.45 8
10 4 245
SACHA Filip 96-06-25 KS AZS AWF Kraków (MA) 14.33
+1.2
14.35
+1.5
13.87
+1.4



14.35 5
11 9 205
KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL ZTE Radom (MZ) x
+2.5
14.23
+2.8
x
+2.8



14.23 3
12 8 76
LESZCZUK Bartosz 00-11-11 AZS UMCS Lublin (LU) x
+2.1
13.86
+0.8
14.17
+1.5



14.17 1
13 6 415
RUDNIK Kacper 01-03-24 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 13.57
+1.1
13.84
+0.4
14.07
+1.5



14.07

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.18832206726074 s.