97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 16:55:50
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Kula K 
15:24  100 m M  [pre]
15:37  100 m K  [pre]
15:49  60 m M U12  [s]
15:51  Oszczep K 
15:52  60 m K U12  [s]
16:00  Trójskok K 
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
17:04  400 m M  [el]
17:20  Kula M 
17:25  400 m K  [el]
17:42  400 m K PK  [s]
17:57  100 m M  [el]
18:05  Trójskok M 
18:15  100 m K  [el]
18:35  1500 m K  [s]
18:36  Oszczep M 
18:55  1500 m M  [s]
19:15  100 m RETRO  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:05  3000 m prz. K  [s]
msc klub suma
1 AZS UMCS Lublin (LU) 5 4 2 11
2 OŚ AZS Poznań (WP) 4 3 3 10
3 AZS-AWF Warszawa (MZ) 4 3 7
4 KS Podlasie Białystok (PD) 3 2 1 6
5 WKS Śląsk Wrocław (DS) 3 3
6 AZS-AWF Katowice (SL) 2 7 4 13
7 KS AZS AWF Wrocław (DS) 2 1 2 5
8 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1 2 2 5
9 MKL Toruń (KP) 1 1 2
10 MKL Szczecin (ZP) 1 3 4
11 AZS Łódź (LD) 1 2 3
12 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1 1 2
12 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1 1 2
14 KS Agros Zamość (LU) 1 1
14 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 1 1
14 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 1
14 LKS Pszczyna (SL) 1 1
14 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 1 1
14 MKS Inowrocław (KP) 1 1
14 OKS Start Otwock (MZ) 1 1
14 OSOT Szczecin (ZP) 1 1
14 WKS Flota Gdynia (PM) 1 1
14 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 1 1
14 niestowarzyszony (...) 1 1
25 RLTL Optima Radom (MZ) 3 4 7
26 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 3 3
27 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 2 1 3
27 KS AZS AWF Kraków (MA) 2 1 3
27 RKS Łódź (LD) 2 1 3
30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1 1
30 KKL Kielce (SK) 1 1
30 KS Gwardia Piła (WP) 1 1
30 LKS Jantar Ustka (PM) 1 1
30 LKS Stal Mielec (PK) 1 1
30 SKLA Sopot (PM) 1 1
30 UKS Barnim Goleniów (ZP) 1 1
30 ULKS Technik Trzcinica (PK) 1 1
38 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 1 1
38 AZS-AWF Gorzów (LB) 1 1
38 LKS Vectra Włocławek (KP) 1 1
38 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 1
38 MUKS Kadet Rawicz (WP) 1 1
38 UKS Azymut Pabianice (LD) 1 1
38 UKS Skoczek Skoki (WP) 1 1
38 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 1 1
38 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.039083 s. | Mem: 768 kilobytes