99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 21:32:50
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:20  Kula M Niep. 
15:20  100 m M  [pre]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:15  Trójskok M 
16:20  Kula K 
16:22  400 m pł K  [el]
16:48  100 m M  [el]
16:50  Dysk M 
17:15  400 m pł M  [el]
17:52  100 m M  [F]
18:06  400 m K  [el]
18:10  Trójskok K 
18:29  400 m M  [el]
18:36  Kula M 
18:40  Dysk K 
18:55  100 m K  [el]
19:20  1500 m M  [s]
19:28  1500 m K  [s]
19:40  3000 m prz. K  [s]
19:55  3000 m prz. M  [s]
20:10  100 m K  [F]
msc klub osty suma
1 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 37 722
2 AZS UMCS Lublin (LU) 27 665
3 KS AZS AWF Katowice (SL) 19 443.5
4 KS Podlasie Białystok (PD) 16 434
5 OŚ AZS Poznań (WP) 23 422
6 RLTL Optima Radom (MZ) 13 349
7 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 15 341
8 KS AZS AWF Kraków (MA) 16 340
9 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 12 228
10 KS AZS AWF Wrocław (DS) 13 216
11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 8 183
12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 7 182
13 SKLA Sopot (PM) 8 164
14 KS Agros Zamość (LU) 8 154
15 KKL Kielce (SK) 8 142
16 RKS Łódź (LD) 4 130
17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 7 122.5
18 MKL Toruń (KP) 9 118
19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 6 111
20 AZS-AWF Gorzów (LB) 6 107
21 AZS Łódź (LD) 5 104
22 WLKS Nowe Iganie (MZ) 5 103
23 WKS Śląsk Wrocław (DS) 4 96
24 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3 92
25 LKS Stal Mielec (PK) 3 91
26 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 4 87
27 MKL Szczecin (ZP) 5 83
28 MKL Jurand Szczytno (WN) 5 76
29 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 2 75
30 UKS Barnim Goleniów (ZP) 3 74
31 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 3 71
32 AML Słupsk (PM) 2 70
33 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 4 59.5
34 KS Warszawianka W-wa (MZ) 2 56
35 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 4 54
36 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 2 53
36 LUKS Start Nakło (KP) 2 53
36 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 2 53
39 BKS Bydgoszcz (KP) 3 52
40 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 2 48
41 OSOT Szczecin (ZP) 2 45.5
42 KS Wisła Puławy (LU) 3 44
43 UKS Junior Kamesznica (SL) 2 43
44 UKS Cyprianka (KP) 3 43
45 MKS Inowrocław (KP) 1 40
45 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 1 40
47 MKL Jarocin (WP) 1 35
47 MLKL Płock (MZ) 1 35
47 UKS Azymut Pabianice (LD) 1 35
50 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 4 35
51 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 3 34
52 KL Gdynia (PM) 2 31
53 WLKS Wrocław (DS) 2 31
54 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 1 30
54 LKS Pszczyna (SL) 1 30
54 LKS Vectra Włocławek (KP) 1 30
54 WKS Flota Gdynia (PM) 1 30
58 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 2 30
59 OKS Start Otwock (MZ) 2 29
60 MKS Polonia Warszawa (MZ) 2 27
61 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 2 27
62 KS Stal LA Ostrów Wlkp. III (WP) 1 26
63 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 1 26
64 KS Polonia Pasłęk (WN) 2 25
65 KS Prefbet-Sonarol (PD) 3 25
66 MKS Juvenia Białystok (PD) 2 23
67 Kraków Athletics Team (MA) 1 22
67 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 22
69 LKS Jantar Ustka (PM) 2 21
70 Akademia Biegowa Kartuzy (PM) 1 18
70 GZSN START Gorzów Wlkp. (LB) 1 18
70 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 1 18
70 niestowarzyszony (...) 1 18
74 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 2 16
75 PLKS Gwda Piła (WP) 2 16
76 LKS MOSiR Sieradz (LD) 1 15
76 LKS Zantyr Sztum (PM) 1 15
76 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 1 15
76 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 1 15
76 WKS Wawel Kraków (MA) 1 15
81 Ducla Academy Warszawa (MZ) 1 13
81 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 1 13
81 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 1 13
81 UMLKS START Wieruszów (LD) 1 13
85 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 4 13
86 OKS Skra Warszawa (MZ) 2 11
87 niestowarzyszona (...) 1 8
88 KS Energetyk Poznań (WP) 1 8
88 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 1 8
90 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 1 5
91 KL Lechia Gdańsk (PM) 1 5
91 KS Lemiesz Team Warszawa (MZ) 1 5
91 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 1 5
91 TL ROW Rybnik (SL) 1 5
91 UKS Ares Nowa Sól (LB) 1 5
96 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1 3
97 SL Olimpia Poznań (WP) 1 3
97 UKS Jedynka Reda (PM) 1 3
97 ULKS Bystrzyca Kłodzka (DS) 1 3
100 KS Team Baryła Gorzów (LB) 1 1
100 KS Z Nogami w Chmurach Łódź (LD) 1 1
100 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 1 1
100 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1 1
100 ULKS Tychowo (ZP) 1 1

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.1456912 s. | Mem: 1 megabytes