94. PZLA Mistrzostwa Polski
LUBLIN, 20-22 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-22 17:34:00
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-07-20
DZIEŃ 2
2018-07-21
DZIEŃ 3
2018-07-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
13:50  Trójskok M 
14:45  400 m pł M  [el]
15:05  400 m pł K  [el]
15:40  Oszczep M 
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:20  Trójskok K 
17:20  400 m M  [el]
17:40  400 m K  [el]
18:00  3000 m prz. K  [s]
18:15  100 m M  [el]
18:35  100 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:55  1500 m K  [s]
19:10  1500 m M  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:40  100 m K  [F]
19:55  3000 m prz. M  [s]
msc klub osty suma
1 AZS-AWF Katowice (SL) 24 447
2 OŚ AZS Poznań (WP) 20 443
3 KS AZS AWF Wrocław (DS) 21 376
4 AZS UMCS Lublin (LU) 24 368
5 KS Podlasie Białystok (PD) 14 367
6 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 17 338
7 KS AZS AWF Kraków (MA) 19 308
8 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 19 302.5
9 AZS-AWF Warszawa (MZ) 16 294.2
10 SKLA Sopot (PM) 10 247
11 RLTL ZTE Radom (MZ) 9 196
12 KS Agros Zamość (LU) 9 195
13 AZS Łódź (LD) 8 186
14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 7 179
15 RKS Łódź (LD) 7 170
16 UKS Barnim Goleniów (ZP) 6 167
17 WKS Śląsk Wrocław (DS) 7 164
18 MKL Szczecin (ZP) 4 115
19 WLKS Nowe Iganie (MZ) 4 114
20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 5 111
21 MKL Toruń (KP) 5 111
22 WKS Flota Gdynia (PM) 5 104
23 WKS Wawel Kraków (MA) 6 85
24 LKS Jantar Ustka (PM) 3 78
25 LKS Stal Mielec (PK) 2 75
26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 5 74
27 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2 70
28 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 3 62
29 KS Warszawianka W-wa (MZ) 3 61
30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 4 56
31 ZLKL Zielona Góra (LB) 2 55
32 TL ROW Rybnik (SL) 3 55
33 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 4 54
34 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 2 53
35 OSOT Szczecin (ZP) 2 50.2
36 OKS Start Otwock (MZ) 2 48
37 BKS Bydgoszcz (KP) 2 45
37 LKS Vectra Włocławek (KP) 2 45
39 UKS Sprint 2020 Warszawa (MZ) 3 40.5
40 AML Słupsk (PM) 1 40
40 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 1 40
40 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 1 40
40 RKS Skra Warszawa (MZ) 1 40
40 UKS Orlica Domaniów (DS) 1 40
45 GKS Wilga Garwolin (MZ) 2 38
46 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 35
46 UKS 55 Łódź (LD) 1 35
46 UKS Lider Siercza (MA) 1 35
49 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 2 35
50 KL Gdynia (PM) 2 30.4
51 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 30
51 MLKL Płock (MZ) 1 30
51 UKS Kapry-armexim Pruszków (MZ) 1 30
54 MKS Pułtusk (MZ) 2 30
55 GZSN START Gorzów Wlkp. (LB) 1 28
55 MKS Inowrocław (KP) 1 28
57 KKL Kielce (SK) 1 26
57 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) 1 26
57 LZS KL Kotwica Brzeg (OP) 1 26
57 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1 26
61 SKB Kraśnik (LU) 2 25
62 MUKS Kadet Rawicz (WP) 2 23
63 UKS 19 Bojary Białystok (PD) 2 23
64 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 1 22
64 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 1 22
64 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 1 22
67 UKS Olimp Kozienice (MZ) 2 21
68 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 3 21
69 LKS Fenix Słupsk (PM) 2 19
70 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1 18
70 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 1 18
70 STS Pomerania Szczecin (ZP) 1 18
70 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 1 18
74 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 2 18
75 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) 1 15.2
76 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 1 15
76 MKS Unia Hrubieszów (LU) 1 15
76 MLKS Lubusz Barlinek (ZP) 1 15
76 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 1 15
76 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 15
76 TS AKS Chorzów (SL) 1 15
76 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 1 15
83 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 2 14
84 GKS Żukowo (PM) 1 13
84 KS Żak Wałcz (ZP) 1 13
84 MKS Zduńska Wola (LD) 1 13
84 PKS Gwardia Szczytno (WN) 1 13
84 UKS Olimp Mazańcowice (SL) 1 13
89 OKS Skra Warszawa (MZ) 2 10
90 LKS Pszczyna (SL) 2 10
91 SSA Legia 1926 Warszawa (MZ) 1 8
92 LUKS Atletic Białystok (PD) 1 8
92 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 1 8
94 MUKS Płock (MZ) 1 5
95 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 1 5
95 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 1 5
95 LUKS Start Nakło (KP) 1 5
95 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 1 5
99 MKLA Łęczyca (LD) 1 3
100 BKS Wataha Warszawa (MZ) 1 3
100 niestowarzyszona (...) 1 3
102 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1 2
103 RLMKS Orlęta Radom (MZ) 1 1
104 UKS Azymut Pabianice (LD) 1 1

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.070649862289429 s.