98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-11 18:42:45
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

15:00  100 m M  [pre]
15:10  Trójskok M 
15:20  100 m K  [pre]
15:25  Kula K 
15:50  400 m pł K  [el]
16:20  400 m pł M  [el]
16:45  Ceremonia Otwarcia 
msc klub osty suma
1 AZS UMCS Lublin (LU) 20 584
2 KS AZS AWF Katowice (SL) 20 465
3 RLTL Optima Radom (MZ) 14 397
4 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 20 382
5 KS Podlasie Białystok (PD) 17 357
6 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 20 344
7 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 16 327
8 OŚ AZS Poznań (WP) 16 326
9 KS AZS AWF Kraków (MA) 17 303
10 KS AZS AWF Wrocław (DS) 15 236
11 KS Agros Zamość (LU) 12 222
12 SKLA Sopot (PM) 11 190
13 RKS Łódź (LD) 9 178
14 KKL Kielce (SK) 9 172
15 MKL Szczecin (ZP) 7 152
16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 7 149
17 AZS Łódź (LD) 6 143
18 MKL Toruń (KP) 7 135
19 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 7 127
20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 5 112
21 WKS Śląsk Wrocław (DS) 4 111
22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 4 110
23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3 105
24 WLKS Nowe Iganie (MZ) 5 105
25 LKS Stal Mielec (PK) 3 92
26 MKL Jurand Szczytno (WN) 7 89
27 BKS Bydgoszcz (KP) 4 85
28 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 4 84
29 AZS-AWF Gorzów (LB) 4 79
30 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 3 78
31 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 2 75
32 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 3 74
33 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4 70
34 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 3 70
35 WLKS Wrocław (DS) 3 66
36 LUKS Start Nakło (KP) 3 65
37 LKS Vectra Włocławek (KP) 2 57
38 KS Prefbet-Sonarol (PD) 3 57
39 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 4 54
40 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 3 48
41 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 2 43
42 KL Gdynia (PM) 2 41
43 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 1 40
43 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 40
43 KS Wisła Puławy (LU) 1 40
43 OSOT Szczecin (ZP) 1 40
43 UKS Azymut Pabianice (LD) 1 40
43 UKS Barnim Goleniów (ZP) 1 40
49 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 4 40
50 KL Lechia Gdańsk (PM) 2 40
51 Kraków Athletics Team (MA) 2 38
52 LKS Pszczyna (SL) 1 35
52 MKLA Łęczyca (LD) 1 35
52 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 35
55 LKS Jantar Ustka (PM) 2 35
56 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 5 31
57 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 2 31
57 UKS Cyprianka (KP) 2 31
59 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 1 30
59 MLKL Płock (MZ) 1 30
59 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 1 30
59 OKS Start Otwock (MZ) 1 30
59 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 30
64 AML Słupsk (PM) 3 30
65 OKS Skra Warszawa (MZ) 2 29
66 KS Ciechan Ciechanów (MZ) 1 26
66 KS Ultra Team Łódź (LD) 1 26
66 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 26
66 UKS OSoT Szczecin (ZP) 1 26
66 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 1 26
71 BKL Bełchatów (LD) 1 22
71 UKS Czempion Bełchatów (LD) 1 22
73 MKS Juvenia Białystok (PD) 2 19
74 MKS Polonia Warszawa (MZ) 2 18
75 KS Polonia Pasłęk (WN) 1 18
75 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 1 18
75 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 1 18
78 MCKiS Jaworzno (SL) 2 18
79 LLKS Osowa Sień (LB) 1 15
79 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1 15
79 UKS 55 Łódź (LD) 1 15
79 WKS Wawel Kraków (MA) 1 15
83 LKS Fenix Słupsk (PM) 1 14
84 SL Olimpia Poznań (WP) 1 10
85 MKL Jarocin (WP) 1 8
85 MKS Piast Głogów (DS) 1 8
85 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 1 8
88 GKS Żukowo (PM) 1 5
88 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl (PK) 1 5
88 UKS Atos Woźnice (WN) 1 5
88 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 1 5
92 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 1 3
93 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1 3
94 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1 1
95 TL ROW Rybnik (SL) 1 1
96 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 1 1

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.429528 s. | Mem: 1 megabytes