99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 20:13:18
K400 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:20  Kula M Niep. 
15:20  100 m M  [pre]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:15  Trójskok M 
16:20  Kula K 
16:22  400 m pł K  [el]
16:48  100 m M  [el]
16:50  Dysk M 
17:15  400 m pł M  [el]
17:52  100 m M  [F]
18:06  400 m K  [el]
18:10  Trójskok K 
18:29  400 m M  [el]
18:36  Kula M 
18:40  Dysk K 
18:55  100 m K  [el]
19:20  1500 m M  [s]
19:28  1500 m K  [s]
19:40  3000 m prz. K  [s]
19:55  3000 m prz. M  [s]
20:10  100 m K  [F]
REKORDY
47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
RE 47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
RP 49.28 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Montreal (CAN) 1976-07-29
Min. MŚ 51.00 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 50.95 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-28 20:13:07
400 m K Planowany START: 2023-07-27 18:06 WYSTARTOWANO: 18:05:48
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf rank
1 7 1 106 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin (LU) 53.31 Q 1
1 6 3 385 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS Podlasie Białystok (PD) 53.47 Q 2
2 6 1 193 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 53.62 Q 3
2 4 3 445 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot (PM) 53.69 Q 4
3 4 1 560 WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań (WP) 53.79 q 5
4 3 1 16 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław (DS) 53.80 q 6
3 5 3 36 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz (KP) 53.89 7
4 7 3 192 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 53.91 8
1 6 2 45 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 53.98 Q 9
2 5 2 217 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 54.20 Q YC TR 16.5.2 10
3 3 2 383 GRANASZEWSKA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok (PD) 54.43 11
4 7 2 85 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 AZS UMCS Lublin (LU) 54.63 12
5 5 1 324 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS AZS AWF Kraków (MA) 54.98 13
5 4 2 4 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) 54.99 14
6 8 1 122 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 55.18 15
5 8 3 144 LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 AZS-AWF Gorzów (LB) 55.79 16
6 2 2 301 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków (MA) 55.92 17
7 8 2 349 GREINER Olivia 2004-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 56.03 18
6 2 3 7 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 56.07 19
7 3 3 105 WASILUK Agata 2000-12-07 AZS UMCS Lublin (LU) 57.25 20
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KACZMAREK Natalia 98 KS AZS AWF Wrocław 51.25
2 KIEŁBASIŃSKA Anna 90 SKLA Sopot 51.58
3 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 KS AZS AWF Katowice 51.70
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KACZMAREK Natalia 98 KS AZS AWF Wrocław 50.72
2 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 AZS-AWF Katowice 51.52
3 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 92 AZS UMCS Lublin 51.77
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.021306 s. | Mem: 1.25 megabytes