100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 19:30:24
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
3:26.00 EL GUERROUJ Hicham MAR Roma (ITA) 1998-07-14
RE 3:27.14 INGEBRIGTSEN Jacob NOR Chorzów 2023-07-16
RP 3:30.42 LEWANDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin Monaco (MON) 2021-07-09
RP (U23) 3:36.03 OSTROWSKI Filip RKS Łódź Bydgoszcz 2023-06-06
RP (U23) 3:33.74* RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Chorzów 2024-05-18
RP (U20) 3:40.93 WITT Robert Zryw Toruń Wrocław 1998-08-08
RP (U20) 3:40.93 WITT Robert Zryw Toruń Wrocław 1998-08-08
RP (U18) 3:45.86 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Gdańsk 2020-08-15
Min. IO 3:33.50 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-27 19:30:24 OFICJALNE
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2024-06-27 19:05 WYSTARTOWANO: 19:08:45
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 16 523 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice (SL) 3:37.78 40 1
2 17 370 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:39.09 35 2
3 13 533 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 3:40.94 PB 30 3
4 9 290 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 3:42.83 PB 26 4
5 11 496 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:43.82 PB 22 5
6 14 667 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów (ZP) 3:45.12 18 6
7 8 513 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 3:48.30 PB 15 7
8 7 606 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań (WP) 3:48.62 PB 13 8
9 15 324 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team (MA) 3:50.02 8 9
10 10 310 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 3:50.41 5 10
11 6 604 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań (WP) 3:50.44 PB 3 11
12 12 315 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa (MZ) 3:50.51 1 12
13 3 560 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:51.98 SB 13
14 4 329 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:52.93 PB 14
15 5 78 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń (KP) 3:53.08 SB 15
16 2 20 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 3:55.47 16
1 359 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza (MA) DNF
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 OSTROWSKI Filip 01 RKS Łódź 3:41.79
2 ROZMYS Michał 95 AZS UMCS Lublin 3:41.82
3 WYDERKA Maciej 02 KS AZS AWF Katowice 3:42.85
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 3:57.97
2 KOWALCZYK Andrzej 98 Kraków Athletics Team 3:59.06
3 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL Optima Radom 3:59.09
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0122111 s. | Mem: 1.25 megabytes